[-]
جعبه پيام
» <لوک مک گرگور> پت و مت یا جن و جودی؟! https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...9#pid45599
» <شارینگهام> پست بسیار زیبا و سینمایی ورزش 3 در وصف برد پرگل آلمان https://www.varzesh3.com/news/2048718
» <سروان رنو> آقای اسمیت به واشنگتن می رود ! ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...5#pid45595
» <رابرت> "ناصر"های گوینده-دوبلور در "خاطرات سودا زده من" https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...2#pid45592
» <شارینگهام> تقدیم به کنتس عزیز: «نومید مشو ،امید می‌دار ای دل* در غیب عجایب است بسیار، ای دل»
» <کنتس پابرهنه> جناب شارینگهام عزیز مرسی برای این کشفیات... پس من از حالا به خودم وعده ی پنجمین ستاره رو دادم.
» <سروان رنو> بحث تاریخی درباره مهاجران و تیم ملی فوتبال آلمان و فرانسه ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...8#pid45568
» <شارینگهام> سلام و درود ، خوش آمدید
» <master of puppet> سلام به تمامی کاربران کافه کلاسیک
» <Emiliano> «مرتضی اردستانی» عزیز هم رفت. ایشون چهره‌پرداز بودن و گاهی بازی می‌کرد. نقش کوچیکی هم در تله‌تئاتر «برده رقصان» داشتن.
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم
نویسنده پیام
mr.anderson آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۴۰۱/۶/۷
اعتبار: 5

تشکرها : 82
( 161 تشکر در 29 ارسال )
شماره ارسال: #3161
RE: درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم

(۱۴۰۳/۳/۲۱ صبح ۱۱:۰۳)master of puppet نوشته شده:  

ممنونم dude جان بابت نام سریال

یک سریال دیگه که یادم اومد ، یک سریال اسپانیایی بود که همون اوایل دهه 70 شبکه یک پخش می کرد ، سالهای 74 یا 75 ، البته پرنده در طوفان نبود چون پرنده در طوفان وقایع بعد از مرگ فرانکو در اسپانیایی اواخر دهه1970 میلادی می گذشت ، این سریال در اسپانیایی دهه 1930 و ظهور فرانکو و آغاز جنگ داخلی داستانش جریان داشت ، یک روزنامه نگار جمهوری خواه بود .

از خود سریال چیزی یادم نیست اما دوبله شخصیت اصلی و آنونس رو ابوالحسن تهامی می گفت

آخر سریال هم ابوالحسن تهامی نریشنی داشت با این محتوا :«به یاد به خون خفته گان جنگ اسپانیا که در جزائیر قناری مدفونند»{#smilies.confused}

اگر اشتباه نکنم این طور که فرمودید عنوان سریال این طور چیزی بود: تولد یک شورشی

۱۴۰۳/۳/۲۴ عصر ۰۹:۵۶
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : ترنچ موزر, Dude, مارک واتنی, کوئیک
Dude آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۴۰۰/۱۰/۲
اعتبار: 22

تشکرها : 789
( 1126 تشکر در 128 ارسال )
شماره ارسال: #3162

(۱۴۰۳/۳/۲۴ عصر ۰۹:۵۶) نوشته شده:  

(۱۴۰۳/۳/۲۱ صبح ۱۱:۰۳) نوشته شده:  

یک سریال اسپانیایی بود که همون اوایل دهه 70 ،

تولد یک شورشی

بعید نیست با عنوان "تولد یک شورشی" پخش شده باشد. هر چند ترجمه دقیقی از عنوان سریال نیست.t1p.de/ainuo

La forja de un rebelde1990 Mario Camus

۱۴۰۳/۳/۲۴ عصر ۱۱:۵۴
تشکر شده توسط : رابرت, سروان رنو, مارک واتنی, کوئیک, ترنچ موزر, لوک مک گرگور
تئو وینچستر آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۴۰۲/۱۱/۱۹
اعتبار: 0

تشکرها : 2
( 23 تشکر در 5 ارسال )
شماره ارسال: #3163
درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم

سلام بر همگی دوستان فرهیخته و هنر دوست،

من دنبال اسم یک فیلم میگردم ببینم کسی میتونه راهنمایی بکنه: در سال 1380 خورشیدی از تلویزیون ایران یک فیلمی پخش شد که موضوعش ورزش قایقرانی و المپیک بود و زندگی چند ورزشکار (احتمالاً آمریکایی) این رشته با تمرکز بیشتر بر روی یکیشون و تلاش برای ورود به المپیک. متأسفانه هر چی فکر کردم اسمش یادم نیومد و تلاشها راه به جایی نبرد.

سپاس از همگی.

Gentlemen, you can't fight in here! This is the War Room!
دیروز صبح ۰۴:۰۰
تشکر شده توسط : ترنچ موزر, مارک واتنی
لوک مک گرگور آفلاین
جوینده َطلا

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۶/۳۱
اعتبار: 24

تشکرها : 1029
( 1712 تشکر در 214 ارسال )
شماره ارسال: #3164

(دیروز صبح ۰۴:۰۰)تئو وینچستر نوشته شده:  

من دنبال اسم یک فیلم میگردم ببینم کسی میتونه راهنمایی بکنه: در سال 1380 خورشیدی از تلویزیون ایران یک فیلمی پخش شد که موضوعش ورزش قایقرانی و المپیک بود و زندگی چند ورزشکار (احتمالاً آمریکایی) این رشته با تمرکز بیشتر بر روی یکیشون و تلاش برای ورود به المپیک. متأسفانه هر چی فکر کردم اسمش یادم نیومد و تلاشها راه به جایی نبرد.

سپاس از همگی.

سلام بر دوست گرامی.

فیلمی انگلیسی را می شناسم محصول سال ۱۹۹۶ و درباره مسابقات قایق رانی. نامش true blue هست که نزدیک ترین معادل این اصطلاح با توجه به محتوای فیلم یک چیزی می شود مانند متعهد. بر اساس داستان واقعی هم ساخته شده است اما بعید می دانم اصلا دوبله و پخش شده باشد.

به هرحال امیدوارم همان گمشده شما باشد.

https://m.imdb.com/title/tt0117973/

من به شانس اعتقاد ندارم. به خودم اعتقاد دارم!
دیروز صبح ۰۷:۴۵
تشکر شده توسط : رابرت, مارک واتنی, پهلوان جواد, تئو وینچستر, سروان رنو
تئو وینچستر آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۴۰۲/۱۱/۱۹
اعتبار: 0

تشکرها : 2
( 23 تشکر در 5 ارسال )
شماره ارسال: #3165

(دیروز صبح ۰۷:۴۵)لوک مک گرگور نوشته شده:  

(دیروز صبح ۰۴:۰۰)تئو وینچستر نوشته شده:  

سپاس از همگی.

سلام بر دوست گرامی.

فیلمی انگلیسی را می شناسم محصول سال ۱۹۹۶ و درباره مسابقات قایق رانی. نامش true blue هست که نزدیک ترین معادل این اصطلاح با توجه به محتوای فیلم یک چیزی می شود مانند متعهد. بر اساس داستان واقعی هم ساخته شده است اما بعید می دانم اصلا دوبله و پخش شده باشد.

به هرحال امیدوارم همان گمشده شما باشد.

https://m.imdb.com/title/tt0117973/

دوست فرهیختۀ من، سپاس. از لطف شما ممنونم ولی این اون فیلم مد نظر نبود. البته خبر خوش اینه که درست پس از اینکه مطلب رو پست کردم یادم اومد که میتونم از هوش مصنوعی هم کمک بگیرم و البته همینکار رو هم کردم و جادوی علم یکبار دیگر قدرت بلامنازع خودش رو به رخ کشید و در ضرب اول نام فیلم رو به درستی پیدا کرد. خیلی شگفت زده شدم. پس از 23 سال تونستم اسم فیلم رو پیدا کنم: "Rowing Through 1996"

اگر بدونم اسمی که با اون توی ایران پخش شده چیه بسیار عالی میشه.

همونجوری که حتماً شما هم متوجه شدید تصادف بسیار جالب سال ساخت این دو فیلم هستش (1996)!

حالا که بحث به اینجا رسید، تعدادی دیگر هم از مبهمات در ذهن من هست که خواهشمندم در صورت آگاهی روشنگری بفرمائید:

الف) حوالی سال 1379 خورشیدی از تلویزیون ایران فیلمی با نام «نبرد بین ما» پخش شد که داستان زندگی مهاجرین آسیایی را در آمریکای شمالی روایت میکرد و روابط بین اونها و مردم مناطق ذکر شده.

ب) در سالهای دهۀ 1370 خورشیدی فیلمی از تلویزیون ایران پخش شد که نامش «درخت زندگی» بود و داستان اون مربوط میشد به مسافرت و اسکان گروهی از نوجوانان در زمان جنگ با قطار و در یک کشور بیگانه (احتمالاً اسپانیا) و روابط بین میهمانها و میزبانان و چنانچه حافظه یاری کنه ملیت همه یا برخی از اون نوجوانان بلژیکی بود (این رو مطمئن نیستم).

پ) در سالهای دهۀ 1360 خورشیدی یک سریال از شبکۀ یک تلویزیون ایران پخش می‏شد که موضوع اون جنگ کره بود و با تأکید بر نبردهای هوایی؛ اسم به صورت کامل یادم نیست اما اگر دست به خاطرم مونده باشه کلمات «نبرد/یاردا/جیرون» در اسم اون استفاده شده بود.

سپاسگزار همه.

Gentlemen, you can't fight in here! This is the War Room!
امروز صبح ۰۲:۳۰
تشکر شده توسط : لوک مک گرگور, رابرت, مارک واتنی, سروان رنو
Emiliano آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۷/۵/۲۴
اعتبار: 21

تشکرها : 1040
( 1741 تشکر در 191 ارسال )
شماره ارسال: #3166

(امروز صبح ۰۲:۳۰)تئو وینچستر نوشته شده:  

ب) در سالهای دهۀ 1370 خورشیدی فیلمی از تلویزیون ایران پخش شد که نامش «درخت زندگی» بود و داستان اون مربوط میشد به مسافرت و اسکان گروهی از نوجوانان در زمان جنگ با قطار و در یک کشور بیگانه (احتمالاً اسپانیا) و روابط بین میهمانها و میزبانان و چنانچه حافظه یاری کنه ملیت همه یا برخی از اون نوجوانان بلژیکی بود (این رو مطمئن نیستم).

سؤال دومتون («درخت زندگی») احتمالاً این فیلم باشه:

https://m.imdb.com/title/tt0050882/

امروز صبح ۰۹:۵۱
تشکر شده توسط : رابرت, مارک واتنی, سروان رنو
ارسال پاسخ