[-]
جعبه پيام
» <Dude> سلامت باشید. شده که ازعزیزانی با هم، کمی قدیمی تر از اینها را دیده بودیم، جز خودم همه دردیار باقی اند. خوشحالم هنوز هستند که از آن فیلمها خاطره دارند، با آرزوی سلامتی
» <دون دیه‌گو دلاوگا> سلام و سپاس فراوان "Dude" گرامی. آقا ممنون برای "Orions belte". با معرفی شما، خودم هم خاطره محوی از آن سراغ گرفتم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> پاینده باشید "رابرت" گرامی. سپاس از لطف و پُست‌های ارزشمندتان
» <لوک مک گرگور> متشکرم دوست گرامی. منهم همیشه از خواندن مطالب جذاب و دلنشین تان کمال لذت را برده ام.
» <رابرت> بررسی جالب تأثیر فیلم "پاندورا و هلندی سرگردان" بر انیمیشن "عمو اسکروچ و هلندی سرگردان" https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...6#pid45456
» <رابرت> سپاس از دون دیه‌گو دلاوگا و لوک مک گرگور عزیز به خاطر مطالب تحقیقی، تحلیلی و زیبای اخیرشان
» <دون دیه‌گو دلاوگا> "بچه‌های کوه تاراک" : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...3#pid45453
» <مارک واتنی> ممنونم رابرت جوردن عزیز
» <رابرت جوردن> سپاس از مارک واتنی و بتمن
» <مارک واتنی> رابرت عزیز و گرامی ... این بزرگواری و حسن نیت شماست. دوستان بسیاری هم در کافه، قبلا کارتون و سریال های زیادی رو قرار داده اند که جا داره ازشون تشکر کنم.
Refresh پيام :

نظرسنجی: کدامیک از مجموعه های طنز به کارگردانی مهران مدیری را موفق تر می دانید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
پرواز 57 1.80% 2 1.80%
نوروز 72 ( مشاور کارگردان ) 5.41% 6 5.41%
ساعت خوش 13.51% 15 13.51%
سال خوش 0.90% 1 0.90%
نوروز 76 0.90% 1 0.90%
جنگ 77 5.41% 6 5.41%
ببخشید شما؟!... 2.70% 3 2.70%
پلاک 14 1.80% 2 1.80%
90 شب 0.90% 1 0.90%
طنز 80 0% 0 0%
پاورچین 9.01% 10 9.01%
نقطه چین 2.70% 3 2.70%
جایزۀ بزرگ 0.90% 1 0.90%
شبهای برره 17.12% 19 17.12%
باغ مظفّر 5.41% 6 5.41%
مرد هزارچهره 14.41% 16 14.41%
مرد دوهزارچهره 2.70% 3 2.70%
در حاشیه 1.80% 2 1.80%
شوخی کردم ! ( CD ) 2.70% 3 2.70%
قهوه تلخ (CD ) 9.91% 11 9.91%
تمام 111 رأی 100%
* شما برای این مورد رأی داده اید [نمایش نتیجه]

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارهای طنز تلویزیونی مهران مدیری
نویسنده پیام
بوچ کسیدی آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۵/۷
اعتبار: 10

تشکرها : 382
( 531 تشکر در 104 ارسال )
شماره ارسال: #8
RE: کارهای طنز تلویزیونی مهران مدیری

با تشکر از پیرمرد دوستداشتنی کافه .

همیشه اولین کارها و در حقیقت کارهایی که سبک نویی رو به جامعه معرفی میکنن تبدیل به خاطره انگیزترین کارها میشه . به نظر من ساعت خوش بهترین کار و خاطره انگیزترین کار مهران مدیری بود و من اون رو به تمام کارهاش ترجیح میدم . هر چند قهوه تلخ و کارهای بعد از ساعت خوش مهران مدیی رو کم کم به یک پختگی در این سبک رسوند و قهوه تلخ شد یکی از بهترین کارها,اما من همچنان و کماکان ساعت خوش رو به همه کارهاش ترجیح میدم . سبکی که تقریبا برای اولین بار در تلویزیون با ویژگیهای خاصش ارائه شد و نسل کمدینهای بسیار جوان و پر استعداد رو به تلویزیون معرفی کرد . بازیگرانی که بعدها به بهترین کمدینها و کارگردانهای تلویزیون تبدیل شدند. تیپهای خاص اون دوره و سبک های خاص به همراه موضوعات عامه پسند و روز جامعه همراه با اسمهای واقعی بازیگران در اجراها که برای اولین بار به این وسعت استفاده شد اون برنامه رو به پرمخاطبترین برنامه اونروزای تلویزیون و در دل مردم جا داد .نزدیکی پخش به ایام عید و دید و بازدید شورو نشاطی به مردم میداد که اکثر مردم مشتاقانه در انتظار برنامه بعدی بودند .چه بسیار قسمتهایی که مردم رو دور هم و به صورت دسته جمعی هنگام عید دیدنی یا مهمونی به پای تلویزیون کشید و خاطرات شیرینی رو براشون رقم زد . و هنوز هم که هنوزه اونایی که ساعت خوش رو دیدن و درک کردن با شنیدن اسمش اون  حس خوب نوستالژی بهشون دست میده و خاطره های خوبی واسشون زنده میشه . موضوعهای روز اون ایام که هم ورزشی بود هم سینمایی و هم اجتماعی چنان قشنگ به نقد و اجرا گذاشته میشد که بازسازی اون اجراها توسط بچه ها و نوجوونها وحتی میانسالان چیز عجیب و غریبی نبود. دوئل های وسترن به سبک کمدی , اجراهای مسابقات وزنه برداری , کشتی , فوتبال و .... , مسابقه هفته و مسابقات تلویزیونی, آهنگ های و ترانه های زیبای اجرا شده و موضوعات اجتماعی اون روزا هنوز که هنوزه تو خاطرمون مونده . یادش بخیر اون بازیا و یادش بخیر اون زمونای خوب گذشته .

حمید لولایی , نادر سلیمانی , نیما فلاح , رضا عطاران , سعید آقاخانی , نصرالله رادش , ارژنگ امیرفضلی , رامین ناصرنصیر , فاطمه هاشمی , مرحوم داوود اسدی , مرحوم پوپک گلدره , رضا شفیعی جم , یوسف صیادی , امیر غفارمنش , حسین رفیعی , و .........

یادشون بخیر 

http://www.sourehcinema.ir/website_contents/uploads/2014/04/saate-khosh.jpg

سفرت بخیر اما تو و دوستی، خدا را
چو از این کویر وحشت به سلامتی گذشتی
به شکوفه ها، به باران
برسان سلام ما را
۱۳۹۶/۲/۱۴ صبح ۰۹:۱۸
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : سروان رنو, ال سید, آناکین اسکای واکر, پرنسس آنا, شارینگهام, BATMAN, زرد ابری, ماهی گیر, زینال بندری, Classic
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
RE: کارهای طنز تلویزیونی مهران مدیری - بوچ کسیدی - ۱۳۹۶/۲/۱۴ صبح ۰۹:۱۸