[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کلانتری انجمن
نویسنده پیام
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۶
اعتبار: 84

تشکرها : 11430
( 18963 تشکر در 1592 ارسال )
شماره ارسال: #21
RE: کلانتری انجمن

اجرای طرح ارتقای امنیت اخلاقی در کافه ؛

الجنه تحت اقدوم النساء   .... بهشت زیر پای مادران  خانم ها است . ( مقام ولایت کافه )

در پی درخواست شهروندان محترم کافه کلاسیک ( به خصوص خانم ها ) برای مقابله با مزاحمین نوامیس و برهم زنندگان امنیت اخلاقی , طرح ضربتی ارتقای امنیت اخلاقی در کافه , به صورت محله محور از هم اکنون به مدت چند روز آغاز می شود.در این راستا از تمام کاربران خانم که پیام خصوصی مزاحمت آمیز از سوی دیگران دریافت کرده اند درخواست می شود  پلیس کافه را با پیام خصوصی در جریان بگذارند. مسلما بدون همکاری شما , برادران کلانتری قادر به ردگیری مناسب و زدودن کافه از این کاربران به نحو موثر نخواهند بود. با این کار به امنیت خود و دیگر دوستان کافه کمک نموده تا در جهت کافه ای پاک تر و ایمن تر گام برداریم.

[تصویر: Laie_23.gif]       [تصویر: treeswing.gif]

کلانتری انجمن

سروان رنو

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند .
۱۳۹۲/۵/۲۴ عصر ۰۴:۳۷
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : اسکورپان شیردل, حمید هامون, فورست, بانو, کاپیتان اسکای, جو گیلیس, ژان والژان, خانم لمپرت, BATMAN, اکتورز, زاپاتا, Classic, مگی گربه, پرشیا, کنتس پابرهنه, زرد ابری, اسکارلت اُهارا, آقای همساده, پیرمرد, آلبرت کمپیون, واتسون, آدمیرال گلوبال, L.B.Jefferies, شارینگهام, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #22

[تصویر: Ghelyon.gif]

۱۳۹۲/۵/۲۴ عصر ۱۰:۵۷
تشکر شده توسط : ژان والژان, زرد ابری, خانم لمپرت, اسکارلت اُهارا, پیرمرد, L.B.Jefferies, باربوسا
زاپاتا آفلاین
amir_e_delaram (زاپاتای سابق)
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۸/۲۲
اعتبار: 58

تشکرها : 2102
( 9996 تشکر در 329 ارسال )
شماره ارسال: #23

با تشكر از طرح جناب سروان رنو

و عذرخواهي از بانوان فهيم و مكرم كافه كلاسيك كه بنده از خوانندگان پرو پاقرص نوشته هاي اديبانه و مباحث زيباي بسياري از آنان هستم ، پيشنهاد مي دهم كه سروان رنو برنامه اي جهت شناسايي و برخورد با برخي از كاربران آقاي خانم نما - كه بسيار محدودند- كه تاكنون با انتخاب نام و آواتار خانمانه به حيات خود در كافه ادامه داده اند نيز داشته باشند . مطمئنا در پالايش كافه مفيد است.

۱۳۹۲/۵/۲۹ عصر ۰۷:۳۰
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : اکتورز, خانم لمپرت, آقای همساده, بانو, پیرمرد, آدمیرال گلوبال, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #24

(۱۳۹۲/۵/۲۹ عصر ۰۷:۳۰)زاپاتا نوشته شده:  

.... برخورد با برخي از كاربران آقاي خانم نما ...

گرچه از نظر ما در اینجا همه می توانند یک هویت مجازی بگیرند و حتی در قالب یک شخصیت فیلم مورد علاقه شان جنسیت متفاوتی برگزینند اما چنانچه این کار برای هدفی شرورانه , فریبکارانه و سوء استفاده انجام شود قابل پیگیری است. لطفا اگر مورد اینچنینی سراغ داشتید با پیام خصوصی به پلیس کافه اطلاع دهید و بقیه کارها را به ما بسپارید.

[تصویر: cowboypistol.gif]

اسم بدهید جنازه تحویل بگیرید 

۱۳۹۲/۵/۳۰ صبح ۱۲:۱۰
تشکر شده توسط : مگی گربه, اکتورز, کنتس پابرهنه, BATMAN, ژان والژان, زاپاتا, اسکارلت اُهارا, خانم لمپرت, جو گیلیس, سی.سی. باکستر, کاپیتان اسکای, بانو, پیرمرد, آدمیرال گلوبال, زرد ابری, مکس دی وینتر, L.B.Jefferies, باربوسا
آقای همساده آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۶/۸
اعتبار: 8

تشکرها : 1131
( 442 تشکر در 25 ارسال )
شماره ارسال: #25
RE: تقاضای عضویت

سلام خدمت دوستان عزیز

عرض شود خدمت شما بنده آقای همساده عاشق سینما هستم و از خاطراتم  می توان به نابودی کامل در زمان آتش سوزی سینما رکس آبادان اشاره کرد که اون موقع من به طور کامل زیر دست و پا له له شده و دچار سوختگی نود و پنج درصد شدم! پس از آشنایی با اینترنت در سن چهل و اندی سالگی، تصمیم به راه اندازی یه سایت درباره سینما گرفتم که همون روز اول سه بار قیلثر شد و خودمم به عنوان هکر دستگیر شده و دوازده سال زندون رفتم! بعد از این جریان عطای سایت داری رو به لقاش بخشیدم و حین اینترنت گردی دو روز پیش این سایتو پیدا کردم و از مطالبش خوشم اومد.نیت کردم که عضو سایت بشم و سکه ی شانسمو به عنوان رشوه به سروان رنو اهدا کنم که به محض این نیت، سایت دو روز رفت تو کما!!.پس نیتم رو صاف می کنم و از جناب سروان اجازه ورود می خوام.امید که حضور من باعث به وجود آمدن اتفاقات مبارکی برای کافه شما بشه!!!!

ضمنا نمی دونم برای چی با اینکه مردادماه تموم شده، هنوز نمیشه تقاضای عضویت داد.شاید اینم برای حضور منه!!برای همین تقاضای عضویتمو اینجا مطرح می کنم.narahat

مخلص همگی رفقا همساده خوش اقبال!:D

۱۳۹۲/۶/۹ عصر ۰۲:۱۹
تشکر شده توسط : پرشیا, ژان والژان, سروان رنو, خانم لمپرت, بانو, حمید هامون, BATMAN, اکتورز, Classic, علی بابا, پیرمرد, Memento, آدمیرال گلوبال, زرد ابری, L.B.Jefferies, باربوسا
زاپاتا آفلاین
*

شماره ارسال: #26

؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بنده ديروز بعد از ظهر در تاپيك دايره المعارف دوبله ،مطلبي گذاشتم در رابطه با گويندگان فيلم عبور از پاريس ، اما متاسفانه امروز صبح اصلا اين مطلب نه در تاپيك وجود دارد ونه در پوشه پيش نويسها .

از مديران محترم كل ،داخلي ،ناظر ، پليس انجمن و... تقاضا دارم هرچه سريعتر و با جديت تمام به اين موضوع قابل تامل رسيدگي و اعلام نتيجه نمايند.

۱۳۹۲/۱۱/۷ صبح ۰۷:۲۸
تشکر شده توسط : برو بیکر, پیرمرد, باربوسا
اسکورپان شیردل آفلاین
ناظر انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۳/۱۱
اعتبار: 50

تشکرها : 5286
( 6629 تشکر در 287 ارسال )
شماره ارسال: #27

(۱۳۹۲/۱۱/۷ صبح ۰۷:۲۸)زاپاتا نوشته شده:  

؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بنده ديروز بعد از ظهر در تاپيك دايره المعارف دوبله ،مطلبي گذاشتم در رابطه با گويندگان فيلم عبور از پاريس ، اما متاسفانه امروز صبح اصلا اين مطلب نه در تاپيك وجود دارد ونه در پوشه پيش نويسها .

از مديران محترم كل ،داخلي ،ناظر ، پليس انجمن و... تقاضا دارم هرچه سريعتر و با جديت تمام به اين موضوع قابل تامل رسيدگي و اعلام نتيجه نمايند.

جناب زاپاتا!

من از دیروز چند بار به سایت سر زدم اما یادم نمی آید پست مورد اشاره شما را دیده باشم. آخرین پستی که از شما ثبت شده بود مربوط به تاپیک پوسترهای سینمایی بود. احتمالا به دلیلی پستتان اصلا ثبت نشده.

۱۳۹۲/۱۱/۷ صبح ۰۸:۲۰
تشکر شده توسط : پیرمرد, باربوسا
زاپاتا آفلاین
*

شماره ارسال: #28

(۱۳۹۲/۱۱/۷ صبح ۱۰:۴۱)برو بیکر نوشته شده:  

با سلام

پیرو فرمایشات جناب زاپاتا بنده نیز دیروز بعدازظهر یک پست در تاپیک طنز ارسال نمودم اما الان میبینم نیست. لطفا در صورت امکان رسیدگی گردد.

من مطلب ديروز شما را ديدم كه نگارش آن تقريبا همزمان با مطلب بنده بود . اما امروز خبري از آن نيست!

۱۳۹۲/۱۱/۷ صبح ۱۰:۵۲
تشکر شده توسط : برو بیکر, پیرمرد, باربوسا
Classic آفلاین
صاحب کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۷
اعتبار: 47

تشکرها : 6825
( 6072 تشکر در 445 ارسال )
شماره ارسال: #29

درود بر شما ,

بله ! اینطور که الان متوجه شدیم ظاهرا شرکت میزبان سرور در حال جابجایی به یک سرور جدید است. بنا بر پیگیری که انجام شد ممکن است ظرف یکی دو روز اختلالات موقتی را شاهد باشیم. دوستان سعی کنید ظرف این مدت حتما از نوشته های ارسالی جدید خود یک پشتیبان داشته باشند که دچار مشکل نشوند.

با سپاس

اینهمه کافه توی دنیا هست , اونوقت شما درست اومدین به کافه ی ما
۱۳۹۲/۱۱/۷ صبح ۱۰:۵۶
تشکر شده توسط : پیرمرد, BATMAN, باربوسا
نسیم بیگ آفلاین
(تنها در فانوس دریایی)
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۱۱/۹
اعتبار: 9

تشکرها : 74
( 627 تشکر در 117 ارسال )
شماره ارسال: #30
Heart RE: کلانتری انجمن

سلام خدمت مسئولین سایت . اولین پستم رو تو کلانتری میزنم که بعدا لازم نباشه کت بسته بیارنمون کلانتری . چند تا سئوال دارم

1- تو تاپیک های مختلف که راحب مطالب مختلف صحبت شده حتما باید جدی صحبت کرد یا خوش مزکی و متلک پرونی ( البته در خصوص موضوع تاپیک و نه خطاب به کاربران انجمن) هم میشه کرد؟

2- میشه تاپکهایی برای نقد غیر تخصصی فیلم ها ایجاد کرد؟

3- از معنی و مفهوم فیلمها هم میشه تعریف یا انتقاد کرد یا فقط باید در مورد نقاط قوت و ضعف تکنیکی فیلم ها صحبت کرد ؟

4- مطالبی که تو انجمن نوشته میشه فقط باید مختص به انجمن باشه یا میشه تو سایت یا انجمن های دیگه هم از مطالبی که اینجا مینویسیم استفاده کنیم ؟

من جنگلی شدم مراد
۱۳۹۲/۱۲/۲۱ عصر ۰۹:۱۲
تشکر شده توسط : rahgozar_bineshan, پیرمرد, آدمیرال گلوبال, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #31

(۱۳۹۲/۱۲/۲۱ عصر ۰۹:۱۲)نسیم بیگ نوشته شده:  

. اولین پستم رو تو کلانتری میزنم که بعدا لازم نباشه کت بسته بیارنمون کلانتری . 

خوب کاری کردی خودت با پای خودت اومدی کلانتری. کار ما رو هم راحت تر کردی.

با این سوالات عجیب و غریب فعلا 24 ساعت مهمان ما هستی.

بعدش یا می فرستیمت کوره های آدم سوزی جناب ژان والژان  یا اینکه ممکنه به خاطر عید , عفو مقام عظمای کافه بهت بخوره و آزاد بشی. عجالتا  توی زندان وقت آزاد زیاد داری که قانون اساسی کافه و قوانین نگارش و تاپیک های مختلف  را بخوانی تا با سبک کافه و محیط اش آشنا بشی عزیزم.

۱۳۹۲/۱۲/۲۹ عصر ۰۳:۲۱
تشکر شده توسط : ژان والژان, پرشیا, بانو, پیرمرد, BATMAN, آدمیرال گلوبال, زرد ابری, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #32

( محرمانه )

گزارش داخلی به فرمانده اردوگاه آشویتس  جناب ژان والژان ( دامت افاضاته )

پیرو اتفاقات اخیر  , در دو روز گذشته حدود ده نفر از کاربران کافه به کوره های آدم سوزی رایش ارسال شدند. برخی اسامی عبارتند از: بروبیکر - سرهنگ آلن فاکنر - شیخ حسن جوری -  اکتورز و  ...

پیشوا خواهان تولید روغن و صابون بیشتری هستند بنابراین به زودی محموله جدیدی خدمتتان ارسال خواهد شد. مقتضی است به نوعی ظرفیت کوره های فوق افزایش یابد که وقفه ای در کار ایجاد نشود . همچنین طرح کوره های سبز ( سازگار با محیط زیست ) در دستور کار قرار گیرد.

و من الله توفیق

سروان رنو

۱۳۹۴/۶/۱۳ صبح ۱۲:۱۸
تشکر شده توسط : ژان والژان, خانم لمپرت, اسکورپان شیردل, سی.سی. باکستر, زاپاتا, مگی گربه, BATMAN, آدمیرال گلوبال, زرد ابری, زبل خان, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #33

گویا برخی از کاربرانِ سابقِ کافه که  به دلیل کارهای ناشایست مانند فعالیت با چندین آی دی برای افزایش لایک های خود , توهین به مدیران و ...  از کافه اخراج شده اند یک سایت جدید ایجاد کرده اند و در این راستا به برخی دوستان پیام می دهند که به آنجا کوچ کنند. ( همان کاری که باند میثم مدتی انجام داد و ناکام ماند ) .  البته مهاجرت از اختیارات بشر است اما چون رویه آن سایت غیر دوستانه و کینه توزانه می باشد لازم است اعلام کنیم که چنانچه کاربری در آن سایت اقدام به نام نویسی و فعالیت   نماید بدان معنی است که به جناح دشمن پیوسته و قلب پیشوا را به درد آورده است. nnnn:( جاسوسان و نفوذی های ما در آنجا از این قاعده مستثنی هستند ) کاربرانی که به هر دلیل نادم و پشیمان شده اند بدانند که آغوش ما همیشه به روی آنها باز است . پس به شرطی که سر به راه شده باشند می توانند با یک نام و هویت جدید دوباره به زادگاه خود برگردند. :cheshmak:

در ضمن هر کس اینجا فعالیت کند تور سفر آنتالیا با بویینگ اختصاصی و صندلی first class برایش در نظر گرفته خواهد شد. :!z564b

۱۳۹۴/۷/۴ عصر ۰۵:۲۲
تشکر شده توسط : خانم لمپرت, فورست, کنتس پابرهنه, ژیگا ورتوف, ترینیتی, زرد ابری, مکس دی وینتر, بانو الیزا, زبل خان, Keyser, L.B.Jefferies, ال سید, باربوسا
بانو الیزا آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۷/۷
اعتبار: 19

تشکرها : 826
( 1106 تشکر در 93 ارسال )
شماره ارسال: #34

سلام جناب سروان

اینجا من قصد ندارم خلافکاری رو معرفی کنم فقط راهنمایی داشتم در مورد اینکه بعضی وقت ها خودم یا افراد دیگه مطلب هامون رو در جایی می ذاریم که بعدا متوجه میشیم که اشتباه شده و باید در جای دیگه گذاشته بشه

http://cafeclassic4.ir/thread-614.html

مثلا تو این قسمت مطلبی که گذاشتن با ارزشه ولی نباید تو قسمت معرفی بازیگران و فیلمسازان قرار داده بشه بنظرتون؟

هرگز فالگیر نبودم
فقط خواستم دستت را بگیرم
۱۳۹۴/۹/۷ عصر ۰۲:۱۹
تشکر شده توسط : حمید هامون, زبل خان, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #35

درود بر کاربر الیزا ؛

این مورد انجام شد اما بدانید و آگاه باشید اینگونه موارد جزئی را باید با دکمه گزارش یا پیام خصوصی اعلام کنید نه در کلانتری . ما در اینجا تنها به موارد مهم تری  مانند قتل , جنگ , ترور , آدم ربایی و کلا مواردی که امنیت ملی کافه و ارکان رایش را تهدید کند رسیدگی می کنیم.

و اما بعد ...

نظر به اینکه با مرخصی موقت جناب ژان والژان (به دلیل  امتحانات دوره  عالی ) مدتی است امور تصفیه نژادی در کافه به تعویق افتاده و همچنین به دلیل اینکه , کلید در اتاق و کوره های آدم سوزی کافه دست ایشان است و پیشوا هم ورود افراد غیر ایشان را به آشویتس قدغن نموده اند , با مشورت عقلاء و دانشمندان رایش به این نتیجه رسیدیم که طرح میهمانی کوسه ها را استارت بزنیم. بدین صورت که قربانیان را سوار بر  کشتی به وسط اقیانوس برده و آنجا در آب بیندازیم. این طرح با اینکه ما را از روغن و صابون محروم می کند اما منابع غنی ای از پروتئین را نصیب آبزیان دریای آدریاتیک می نماید و باعث شکوفایی حیات وحش این خطه خواهد شد.

۱۳۹۴/۹/۷ عصر ۱۱:۱۸
تشکر شده توسط : oceanic, Keyser, Memento, خانم لمپرت, جروشا, کنتس پابرهنه, واتسون, بانو الیزا, آلبرت کمپیون, حمید هامون, BATMAN, پیر چنگی, ایـده آلـیـسـت, زبل خان, مکس دی وینتر, زرد ابری, لو هارپر, باربوسا
زاپاتا آفلاین
*

شماره ارسال: #36

روزی روزگاری ... اگر کسی میخواست وارد کافه شود باید هفت خوان را از سر می گذراند نا اجازه ورود پیدا کنه . یکی از اولین شروط ورود، داشتن نامی سینمایی بود . آن هم نه اسم خود بازیگر بلکه یکی از کاراکترهای معروفش ...

بنده بعلت ارادتی که به ناوارو داشتم ،در هنگام ثبت نام ،ناوارو را انتخاب کردم ،اما غافل از اینکه مدتی قبل از آن دوستی نادیده و نازنین با نام کاراگاه ناوارو ثبت نام کرده بود و بنده هم به ناچار نام زاپاتا را انتخاب کردم . نامی که البته الان بسیار دوستش دارم و در اغلب فضاهای مجازی با همین نام اجازه ورود می گیرم!

خلاصه ،منظور بنده از این صغرا و کبرا چیدن این است که جناب سروان که همان جناب سروان است و طبعا در این 4 سال به درجه سرگردی نیز ارتقا یافته است ،اما چرا در برابر انتخاب نامها آن سخت گیری های گذشته را ندارد نمی دانم . البته شاید دوستانی قبلا بودند و یا هنوز هم هستند که از اسامی غیر سینمایی و شخصی استفاده می کردند ،مانند دوست فهیم و بسیار عزیزم سید گرامی که از استثنائات هستند.

اما مدتی است نامهای غیرجذاب که تناسبی با اهداف و ساختار سایت ندارند زیاد شده اند . امیدوارم آن جدیت و نظارت دوست داشتنی گذشته ها دوباره بیشتر شود و با دیدن نامهای جالب ،حظ وافری نصیبمان شود . این همه کاراکتر جذاب در تاریخ سینما وجود دارد ، چرا از اسامی نامانوس با هنر استفاده کنیم ؟

۱۳۹۴/۱۲/۱۹ عصر ۰۸:۵۷
تشکر شده توسط : کنتس پابرهنه, خانم لمپرت, حمید هامون, آمادئوس, Memento, ایـده آلـیـسـت, زینال بندری, BATMAN, Classic, سروان رنو, واتسون, جروشا, L.B.Jefferies, دزیره, Princess Anne, هایدی, زرد ابری, مکس دی وینتر, باربوسا
شارینگهام آفلاین
کاپیتان کشتی چارمینگ مالی
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۶/۱۵
اعتبار: 32

تشکرها : 4014
( 1969 تشکر در 274 ارسال )
شماره ارسال: #37

سلام و وقت به خیر

چندتا موضوع ذهن منو مشغول کرده:

1_ علت حذف  تشکر چیست؟

2-چرا در انتخاب اسم کاربری محدودیت 9حرف وجود داره؟اینطوری خیلی از نام های زیبای سینمایی کنار گذاشته می شوند؟بهتر است که فقط درباره ی نام صرفا" سینمایی پافشاری شود.

3-تا آنجا که من می دانم  اعضای کافه بیش از 7هزار نفر هستند.چرا اعضای فعالی که حداقل من می شناسم به 50نفر هم نمی رسند؟ {#smilies.huh}

قضیه چیه؟یعنی دوست عزیز ما آمده و یک اسم به ثبت رسانده و بعد حاجی حاجی مکه؟

این مطلب رو شخصا" اطمینان کامل دارم.چون یکی از هم گروهی های واتساپی که من خیلی بهش دلگرم بودم که در این سایت بیشتر با هم تبادل تجربه داشته باشیم.به من گفت!

این عین گفته دوست سینه چاک ماست:

|"من اصلا" سر نمی زنم! فیلم هام رو هم از شبکه های ماهواره ای می بینم!خیلی از این اطلاعات رد و بدل شده در  کافه را هم در ویکی پدیا میشه پیدا کرد! "{#smilies.confused}

پیشنهاد میدم یه فکری برای پالایش اعضای غیر فعال بکنید.

یا اینکه شرط بگذارید بعداز یه مدت غیبت طولانی از لیست کاربران کافه حذف شوند.

همین و لا غیر{#smilies.cool}

اونی که گفته "زندگی خالی از لذت و خوشحالی نیست."دروغ نگفته!
۱۳۹۵/۶/۸ صبح ۰۱:۳۶
تشکر شده توسط : زرد ابری, سروان رنو, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #38

آخه این موارد ساده و روشن چیست که به کلانتری آورده ای شارینگهام ؛

ما فقط موارد مهم مانند قتل , آدمکشی , تجاوز , رشوه , دعوا و  این جور چیزها را در کلانتری پیگیری می کنیم. اما چون کلانتری تار عنکبوت بسته و حوصله ما هم سر رفته بود , استثنائا پیگیری گردید و به پاسخ های زیر رسید:

1- به علت مشکلات فنی بعد از جابجایی سرور به مکانی پرسرعت تر , برای چند هفته امکان تشکر دچار مشکل شد که خوشبختانه با پیگیری های سربازان گمنام کافه هم اکنون درست شده است.

2- محدودیت 9 حرف برای نام کاربری وجود ندارد بلکه محدودیت 15 حرف ( با فضای space ) هنگام ثبت نام برقرار است.

3- امکان جلوگیری از ثبت نام کاربران با نام های مختلف وجود ندارد اما برای تایید ورود به کافه فقط کسانی که قوانین را درباره نام و پروفایل و عکس رعایت کرده اند پذیرش می کنیم و بقیه غیر فعال و بلوکه می مانند . پس مشکلی در این باره وجود ندارد. حذف کاربران انبوه قدیمی هم کاری وقت گیر و خارج از حوصله و وقت مدیران انجمن می باشد. علاوه بر این , بانک ایمیل این افراد موجود باشد به نفع کافه و اطلاع رسانی های مختلف خواهد بود.

4- احتمالا آن دوست شما به دنبال مطالبی بوده که در کافه نبوده چون بیشتر مطالب کافه اورجینال و از قلم خود دوستان کافه است و مشابهی در ویکی پدیا و سایت های دیگر ندارد ( مگر اینکه کپی کرده باشند) اینجا برای دور هم بودن و گپ و گفتگوی افراد علاقمند به چیزهای کلاسیک و هنری ایجاد شده . مسلما این موارد در ویکی پدیا و ماهواره وجود ندارد.

۱۳۹۵/۶/۲۷ عصر ۰۵:۰۸
تشکر شده توسط : زرد ابری, شارینگهام, باربوسا
شارینگهام آفلاین
کاپیتان کشتی چارمینگ مالی
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۶/۱۵
اعتبار: 32

تشکرها : 4014
( 1969 تشکر در 274 ارسال )
شماره ارسال: #39

سلام

پیام های خصوصی من ارسال نمی شود. چرا؟

اونی که گفته "زندگی خالی از لذت و خوشحالی نیست."دروغ نگفته!
۱۳۹۶/۳/۳۱ عصر ۱۰:۴۲
تشکر شده توسط : باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #40

(۱۳۹۶/۳/۳۱ عصر ۱۰:۴۲)شارینگهام نوشته شده:  

سلام

پیام های خصوصی من ارسال نمی شود. چرا؟

سلام ؛

البته کلانتری ما ویژه موارد قتل , آدم ربایی , تجاوز , گروگانگیری , دعواهای منجر به جرح و ...  در کافه می باشد. اما چون مدتهاست کسی به کلانتری مراجعه نکرده و ما حتی پشه هم گیرمان نمی آید که بپرانیم , مشکل شما را کارسازی می کنیم:

با توجه به اینکه پیام خصوصی که برای من فرستاده بودی راحت دریافت شد این مساله می تواند از مرورگر کامپیوترت باشد یا اینکه صندوق پیام تو یا گیرنده پیام پر شده باشد. سعی کن از  مرورگر موزیلا فایرفاکس استفاده کنی و همچنین اگر تعداد بیشتر از 300 پیام در صندوق دریافت و ارسال داری , موارد غیر ضروری را پاک کن.

ارادتمند

سروان رنو

۱۳۹۶/۴/۱ عصر ۰۱:۵۰
تشکر شده توسط : باربوسا
ارسال پاسخ