[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> سلام , فایل های بزرگ تر از 1 مگ رو در پیکوفایل آپلود کنید و اینجا لینک رو استفاده کنید
» <Sean Archer> سلام دوستان حداکثر حجم ارسالی فایلهای صدتی چقدر باید باشه؟؟؟
» <زرد ابریhttps://www.sarzamindownload.com/7535/-%...07-Windows
» <زرد ابری> فرمت mp3 مناسبه
» <Sean Archer> سلام دوستان من چه فرمت صوتی رو اپلود کنم بتونم درخواست شناسایی آهنگ رو بدم ممنونم
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 5 رای - 4.2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برنامه های دهه 70
نویسنده پیام
مموله آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۱۰/۲
اعتبار: 3

تشکرها : 409
( 165 تشکر در 38 ارسال )
شماره ارسال: #61
بانوی خوش حافظه

باسلام خدمت بانو رزای عزیز

سالهاست مطالب مفید کافه رامطالعه می کنم .همیشه فکر می کردم که تنها خودم هستم که همیشه دررویا سیر می کنم اکثراوقات به گذشته وبرنامه های تلویزیون فکر می کنم بادیدن مطالبی که دوستان وبخصوص شما وجناب سروان رنو ارسال می کنید واقعا شگفت زده می شوم .

یک سری کارتون وفیلم هستند که بدجور ی درذهن ام حک شده اند لطفادر صورت امکان  دررابطه با این اسامی اطلاعات بیشتری  بدهید .

1- پاییزصحرا

2-سیب زمینی پشندی

3-دکترکوچولو عروسکی

4-میشکا موشکا

5-جامدادی توشیا (پلاستو)

6-نمایش آهای پدراآهای مادرا(شرین نجفی هم بود)

7-رولی(دختریتیم مجاری)

8-داوطلب مرگ

9-مرغابی فلزی

10-گاهای شب بو (ماکسیمیلیانویا یه همچین چیزی )

11-یه سریال با بازیگرهای کودک قصه های جزیره (شاید درحستجوی سرنوشت)

12-چشم چشم دوابرو(برنامه ترکیبی )

13-خانه پوشالی (نسخه بریتانیایی 0 فرانسیس ارکات /متی استورین /سارا/مجلس عوام

14-کارتون میکروبی

15-ببخشید خیلی زیاد شد ولی اینها بخش خیلی کمی ازبنامه های گمشده من اند

باورکنید کل صداوسیما ی آن زمان راهم داشته باشم باز احساس می کنم چیزی از قلم افتاده

بادرود فراوان وتقدیم احترام به بانو رزا وجناب سروان رنوی هوشیار وبجه های دهه 60

بیچاره آهویی که صید پنجه شیری است بیچاره تر شیری که صید چشم آهویی
۱۳۹۵/۱۰/۸ عصر ۱۰:۱۴
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : زرد ابری, بیلی لو, سروان رنو
مموله آفلاین
مشتری کافه
*

( 165 تشکر در 38 ارسال )
شماره ارسال: #62
شینگن

شینگن

جناب سروان رنو 

شینگن رو خوب اومدی واااو چه سریالی بود بعدتر ازاوشین فکر کنم سه شنبه شبها ازشبکه یک پخش می شد سریال با جنگلهای مه گرفته سرسبز با اون آهنگ زیباش شروع می شد.

راوی سریال خانم زاله علو عزیز بودند همچنین گوینده مادر شینگن: راستی سال 1394شبکه نمایش آنونس هایی بامضمون پخش مجدد شینگن نشان می داد ولی به علت بی نظمی شبکه قضیه لوس شد احتمالا آنونس ها رادرآرشیودارم به محض یافتن برایتان به اشتراک می گذارم .باتشکر

۱۳۹۵/۱۰/۸ عصر ۱۰:۴۳
تشکر شده توسط : زرد ابری, مراد بیگ, سروان رنو, بیلی لو
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۶
اعتبار: 68

تشکرها : 8142
( 14093 تشکر در 493 ارسال )
شماره ارسال: #63
RE: شینگن

(۱۳۹۵/۱۰/۸ عصر ۱۰:۴۳)مموله نوشته شده:  

راوی سریال خانم زاله علو عزیز بودند همچنین گوینده مادر شینگن: راستی سال 1394شبکه نمایش آنونس هایی بامضمون پخش مجدد شینگن نشان می داد ولی به علت بی نظمی شبکه قضیه لوس شد احتمالا آنونس ها رادرآرشیودارم به محض یافتن برایتان به اشتراک می گذارم .باتشکر

پخش سریال شینگن از این هفته , شب ها از شبکه نمایش آغاز شده. در سایت شبکه می توانید ساعت دقیق پخش و بازپخش  آن را پیدا کنید.

اگر هنر نبود حقیقت ما را می کشت .
۱۳۹۵/۱۰/۱۳ عصر ۰۶:۴۲
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : بیلی لو, مموله
مموله آفلاین
مشتری کافه
*

( 165 تشکر در 38 ارسال )
شماره ارسال: #64
RE: شینگن

با سلام خدمت پلیس انجمن جناب سروان رنو

درسته. انگار شبکه نمایش منتظر گلایه ما در رابطه با سریال مهجور شینگن بود تا پخش مجدد آن را آغاز کند. شینگن هرشب راس ساعت 20 از شبکه نمایش پخش می شه .

(ویرایش متن کاربر توسط مدیر)

۱۳۹۵/۱۰/۱۳ عصر ۰۷:۳۸
مموله آفلاین
مشتری کافه
*

( 165 تشکر در 38 ارسال )
شماره ارسال: #65
RE: فوتبالیستها

(۱۳۹۴/۱۱/۲ صبح ۰۳:۵۰)BATMAN نوشته شده:  がんばれ!キッカーズ

<< فوتبالیستها >>

علاقمندان این مجموعه خاطرشون باشه اواسط دهه 70 تلویزیون ویژه برنامه ای رو به مناسبت روز جهانی کودک پخش کرد

درست زمانی که مجموعه کارتونی فوتبالستها به اوج محبوبیت خودش رسیده بود و کلی طرفدار رو مینشوند پای تلویزیون 

یادم هست جمعه اون روز فوتبالیستها در دو نوبت بعد از ظهر و عصر پخش شد و کلی کیف کردیم

اما قبل از پخش نوبت عصر مصاحبه ای اختصاصی با گویندگان صورت گرفت که واقعا تماشایی و به یادماندنی بود

یعنی از اون روز تا الان هر وقت اسم فوتبالیستها به گوشم میخوره محال ممکنه یاد اون روز نباشم

خیلی مشتاق بودم یکبار دیگه اون مصاحبه رو ببینم که خوشبختانه امشب و به طور اتفاقی باهاش مواجه شدم

جالب که لینک ویدئو قبلا توسط کاربر خوب و علاقمند به دوبله جناب گالوم (مدتهاست غایبه) در این تالار قرار گرفته بود

کاراکتر محبوب من همونطور که هامون عزیز اینجا بهش اشاره کرد واکاشی مازو بود با دوبله ماندگار آقای زند بود

بدون اغراق گویندگی امیر هوشنگ زند نقش مهم و تاثیرگذاری داشت در محبوبیت هر چه بیشتر این شخصیت 

صدای آقای زند رو واقعا دوست دارم، قبل از مجموعه فوتبالیستها در بسیاری از فیلمهای ایرانی هم شنیده بودم

خیلی کنجکاو بودم با چهره ایشون آشنا شم که خوشبختانه با پخش این مصاحبه تلویزیونی در اون دهه به خواستم رسیدم

صدای ایشون به قدری جوان و با انرژی بود که اون وقتا فکر میکردم چهرش جوانتر از اینها باشه

اما، دیشب که عکسهای جدید ایشون رو دیدم، با خودم گفتم چقدر تو این عکس جوان بوده !

من امیر هوشنگ زند هستم، در سریال فوتبالستها جای واکاشی زوما دربازه بان تیم میوا صحبت میکنم 

پشت صحنه فوتبالیستها با حضور هنرمندان عرصه دوبله

به نقل از ویکی/ آقای زند در کارتون پسر دریا اولین انیمیشن دوبله شده در ایران نیز حضور داشتند

گویا اولین کارتون عروسکی دوبله شده در ایران هم Tander bird نام داشته با گویندگی امیر هوشنگ قطعه ای

گفتگو با امیر هوشنگ زند

若島津 健

<<WAKASHIMAZU>>

واکاشی مازو از همون دوران کودکی، قبل از اینکه پا به عرصه فوتبال بزاره و دروازه بان باشه یه کاراته باز حرفه ای با کمربند سیاه بوده

برای همینم یه دروازه بان بی رقیبه که همیشه شاهد حرکات و ضربات زیبا و تکنیک خاص و دیدنیش بودیم

بهترین و به یادماندنی ترین بازی واکاشی (تیم میوا) مقابل تیم شاهین (سوباسا) بود که با تمام وجودش از دروازه تیمش دفاع کرد

بی درنگ و در یک لحظه دو بار مانع ورود گل به دروازه شد، یکبار مقابل حمله تارو بار دوم هم با تمام توان مقابل سوباسا ایستاد !

به روایت تصویر

///
若島津 健
ویادی هم بکنیم از بانو نرگس فولاد وند که   سوباسا اوزارا را برایمان جاودانه کرد هرچند قبل از آن هم در کارتون های  (داستانهای دانی) و(باخا نمان  - پرین )با صدایش آشنا بودیم . مصاحبه خانم نرگس فولاد وند در برنامه هنر دوبله تقدیم شما
                                                            http://www.namasha.com/v/jOFzNe5e 

///
///

۱۳۹۶/۷/۳ عصر ۱۰:۳۶
تشکر شده توسط : زرد ابری, پرنسس آنا, ال سید, rahgozar_bineshan, لوک مک گرگور, آدری لاووا, BATMAN, دون دیه‌گو دلاوگا, Jack Robinson, سروان رنو, شارینگهام, Classic
لوک مک گرگور آفلاین
جوینده َطلا
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۶/۳۱
اعتبار: 9

تشکرها : 180
( 361 تشکر در 82 ارسال )
شماره ارسال: #66
RE: برنامه های دهه 70

حیف است که چنین تایپیکی وجود داشته باشد اما در آن درباره یکی از جذاب ترین سریالهای پخش شده در دهه هفتاد صحبت نشود. سال 1375 زمانی که تقریبا کودکی را تمام کرده بودم و داشتم وارد دوران نوجوانی می شدم یک مینی سریال آلمانی از تلویزیون پخش شد. اثری که به یکی از محبوب ترین سریال های عمرم بدل گشت.سریالی که ساختارش آنقدر به من چسبید که پس از آن کمتر فیلم یا سریالی توانست آن حال و هوا را در من زنده کند.

این سریال آلمانی محصول 1989 که زیبایی موسیقی تیتراژش دست کمی از خود آن سریال جذاب نداشت با کلی سانسور و تغییر نام به اسم برنامه ای برای جنایت پخش شد. داستان یک متخصص کامپیوتر جوان به نام پل دیوید (پیتر ستمن )که پس از تماس تلفنی مشکوک دوستش فیلیکس که او را به فرار ترغیب می کند، از همه جا بی خبر به کشورش آلمان بر می گردد بدون آنکه بداند عده ای قصد کشتنش را دارند، پلیس او را متهم به قتل کرده است و زنی زیبا و مرموز به نام لیزا (با بازیگری گودرون لند گریبه بازیگر مشهور آلمانی آن دوران )که به وی کمک می رساند اما با اینحال مشخص نیست که دقیقا به کدام جبهه وابسته است! قضیه زمانی پیچیده تر می شود که فیلیکس (کریستین برکل ) دوست قدیمی پل ظاهرا در انفجار جان خود را از دست می دهد اما ...

من هیچگاه طرفدار فیلمهای گانگستری نبودم و جالب اینکه این سریال با وجود اینکه مافیا نقش مهمی در داستان دارد اما سریال مافیایی محسوب نمی شود! در واقع معیارهایی که برای شکل گیری یک آثر گانگستری الزامی هستند اینجا به چشم نمی خورند.

نام اصلی سریال حرام زاده است که در واقع کلمه عبور شبکه کامپیوتری گانگسترها می باشد.

عکسی از رئیس خونسرد و نابکار گانگسترها

یکی از نکات قابل توجه سریال فرستادن پیغام از طریق کامپیوتر به کامپیوتر دیگر بدون استفاده از اینترنت بود و این برای بیشتر مردم که در آنزمان زیاد با کامپیوتر آشنایی نداشتند اتفاقی عجیب و جالب به حساب می آمد.

پل دیوید کاراکتر اصلی فیلم یک انسان کاملا عادی اما با دانش کامپیوتری فوق العاده بود. مردی که زیر دستان اعضای مافیا کتک جانانه می خورد بدون آن که بتواند کوچکترین حرکت دفاعی از خود نشان دهد، أما کلک های کامپیوتری را به خوبی می شناخت و از آنها در راه اهداف خویش استفاده می کرد.

تیتراژ نسخه اصلی سریال همراه با موسیقی جذاب و خاطره انگیزش و البته تصاویری از  آن

https://m.y o u t u b e . c o m/watch?feature=youtu.be&v=eWVc4teYXOo

اینکه چه کسی مدیر دوبلاژ سریال بوده است را نمی دانم. اما امیر هوشنگ زند کاراکتر پل دیوید را دوبله می کرد. عباس نباتی فیلیکس را، زهره شکوفنده لیزا و ایرج رضایی، تورج مهرزادیان و زهرا آقا رضا نیز در دوبله این آثر شرکت داشتند.

صدای منحصر به فرد بهمن هاشمی ( دوبلوری که می توانست جزو بهترین ها باشد ) نیز به جای نقش کوتاهی در سریال شنیده می شود.

تا زمانی که صاحب خونه ای نباشم توش زندگی نمی کنم!
۱۳۹۶/۱۰/۲۹ صبح ۱۰:۰۸
تشکر شده توسط : شارینگهام, Classic, پرنسس آنا, BATMAN, مراد بیگ, ال سید, سروان رنو
مراد بیگ آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۱/۱۰
اعتبار: 13

تشکرها : 1203
( 730 تشکر در 110 ارسال )
شماره ارسال: #67
Video همه چیز در پایان است

برخی آثار تلوزیونی خوش ساخت را که از نمایشنامه ای قوی با کارگردانی حرفه ای  سود میبرند میتوان هم تراز آثار کلاسیک معرفی نمود بخصوص وقتی پای خاطرات نوستالژیک مشترک در میان باشد و عدم دسترسی مجدد به آن غم و حسرتی دوچندان را در روح و روان آدمی ایجاد کند.

Tout est dans la fin* - 1987

http://www.imdb.com/title/tt0302063/

فیلم تلوزیونی همه چیز در پایان است فیلمی دوقسمتی در ژانر معمایی،جنایی و درام به کارگردانی ژان دولانوا محصول سال 1987 فرانسه است.
نمایشنامه ی فیلم نوشته ی ژان دولانوا و روژه بوسینو سناریویی اقتباسی است از رمان مشهوری با همین عنوان اثر گیلبرت پروتِئو نوشته شده به سال 1971 میلادیست که با جمله ای از کمیسر جوان داستان آغاز میگردد:خدایا آیا این کار پایان نخواهد گرفت؟

وجه تسمیه رمان برگرفته از همین دیالوگ می باشد.

کمیسر لوئیس گابوریت با بازی میشل دشوسوآ  ،مأمور رسیگی پرونده ی  بازرس پلیسی است که به شکل مرموزی بقتل رسیده است،در جریان تحقیقات به نوار صوتی ضبط شده ای دست پیدا میکند که حاوی پیامی است پر رمز و راز و تأمل انگیز ،صاحب صدا روان پریشی است با نام سیمون ایندرا با بازی روژه دوما که خود را نقاش و موسیقی دان نابغه ای معرفی نموده از کمیسر دعوت میکند تا به آدرس هنری مارتین پلاک 98 برای تحسین یک نقاشی برود.
کمیسر با اتفاق مردانش به هنگام تحقیق و تفحص از محل مربوطه که ساختمانی است قدیمی با معماری عجیب ،در زیر زمین تاریک بنا به درب بزرگ و فولادی برخورد میکند که در واقع سنگ قبری است عمودی بر دفینه ای دهشتناک...

میشل دوشوسوآ در نقش کمیسر گابوریت

کمیسر به همراه سه تن از افرادش در تلاش دوم اینبار با تجهیزات پزشکی چون ماسک و غیره  موفق به ورود به اتاق حاوی گاز سمی شده با صحنه ای دلهره آور از جنایت و قتل روبرو میشود
،اجساد متعفن ده زن و مرد بر سر میزی که دعوت به مهمانی مرگ و اسیر انتقامی  زجرآور گشته بودند.

اما نقطه ی بارز مشهود در محل جنایت طرح زیبای نگاشته شده بر روی یکی از دیوارها به سبک  شام آخر اثر بی بدیل لئوناردو داوینچی است که بیانگر حالات میزبان و میهمانان قبل جنایت بزرگ بوده پر از رمز و راز و البته سرنخ هایی عامدانه  ، چونانکه کمیسر را آگاه بدین امر نمود که بازرس مقتول بواقع یکی از دوازده قربانی حاضر در تصویر و غایب در محل بوده است!

سیمون ایندرا با بازی روژه دوما - لوسینه با بازی فیونا گلن

این فیلم نخستین بار با عنوان شام آخر درنوروز یکی از سالهای اوایل دهه ی هفتاد  از شبکه ی یک پخش گردید که به دلیل اقبال عمومی مردم مسئولان وقت تلوزیون را مجبور به باز پخش مجدد آن به فاصله ی چند روز نمود.

کمیسر ریتا کیکرمن با بازی تانیا لوپرت

سکانس پایانی در محل اجرای ارکستر سمفونیک،تکمیل اثر هنری از سوی قاتل هنرمند با شکار قربانی آخر توسط اسنایپر که با حضور و دخالت کمیسر جوان به خودکشی نابغه ی سادیسمی داستان می انجامد.

موسیقی فیلم اثر ژاک لوسیه آهنگساز و نوازنده ی فرانسوی پیانوی جاز میباشد.

برای دیدن تصاویر در اندازه ی واقعی بر روی هرکدام کلیک نمایید.

*(انتقام ایندرا)Indras Rache - (آقایSاسرارآمیز)The Enigmatic Mister S

مراد بیگ:من ادعائی ندارم،خاله لیلا:ادعائی ندارم خودش کم ادعائی نیست
۱۳۹۶/۱۲/۲۹ صبح ۱۲:۵۳
تشکر شده توسط : لوک مک گرگور, شارینگهام, سروان رنو, پرنسس آنا, دون دیه‌گو دلاوگا, Classic
لوک مک گرگور آفلاین
جوینده َطلا
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۶/۳۱
اعتبار: 9

تشکرها : 180
( 361 تشکر در 82 ارسال )
شماره ارسال: #68
RE: برنامه های دهه 70

در اواخر دهه هفتاد بینندگان تلویزیون ایران در بعد از ظهر روز جمعه شاهد فیلمی بودند که به نوعی برای خیلی ها تازگی داشت. چرا که مشابه ان فیلم به ندرت از تلویزیون نمایش داده می شد.

این فیلم استرالیایی که کودا نام داشت، برای بیننده ای که به اینگونه فیلمها عادت نداشت، تجربه ای بسیار ترسناک و سرشار از استرس محسوب می شد.

فضای داستان بیشتر در یک دانشگاه می گذشت که در ان دختران دانشجوی رشته موسیقی به قتل می رسیدند. شخصی که ماسک وحشتناکی بر چهره می زند مسبب قتل ها است. اما او چه کسی است؟ در هنگام قتل یکی از دخترها‌، مردی آن اطراف دیده می شود. از آنجایی که او متهم اصلی است از انجا می گریزد. از قضا او همسر سابق زن نقش اصلی داستان است. وی به قصد درخواست کمک به منزل همسر سابقش می رود. زن با وجود شک و تردید او را به منزلش راه می دهد. اما آیا تصمیم وی عاقلانه است؟

کرگ لهیف کارگردان استرالیایی فیلم که در سال ۲۰۱۴ از دنیا رفت و در کارنامه اش فیلمهای ترسناک دیگری نیز به چشم می خورند اظهار کرده بود که برای ساخت این فیلم از کارهای آلفرد هیچکاک و برایان دی پالما الهام گرفته است.

از انجایی که فیلم در دانشکده رشته موسیقی می گذرد، موسیقی کل فیلم را در برگرفته است. موسیقی که فیلم را احاطه کرده است فضای فیلم را به شدت دلهره اور و محیطش را بسیار ناامن جلوه داده است.

اینگونه فیلمها معمولا دارای صحنه های برهنگی بسیارند و در نتیجه از تلویزیون ملی ایران نشان داده نمی شوند. اما از انجایی که این فیلم تقریبا فاقد اینگونه صحنه ها بود در سال ۱۳۷۶ و یا ۱۳۷۷ میهمان خانواده ها شد.

برای کسانی که این فیلم بسیار کمیاب را به خاطر می آورند و با آن خاطره دارند، تماشای دوباره اش خالی از لطف نیست. می توانید از لینک زیر به تماشای آن بنشینید و یاد گذشته ها را زنده کنید.

https://m.y o u t u b e . c o m/watch?v=FNJmhJY9u5M 

تا زمانی که صاحب خونه ای نباشم توش زندگی نمی کنم!
۱۳۹۷/۱/۱۵ صبح ۰۱:۴۵
تشکر شده توسط : مراد بیگ, سروان رنو
ارسال پاسخ