[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 6 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شوخی با بزرگان سینمای کلاسیک
نویسنده پیام
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۶
اعتبار: 84

تشکرها : 11432
( 18965 تشکر در 1592 ارسال )
شماره ارسال: #1
Big Grin شوخی با بزرگان سینمای کلاسیک

در این تاپیک ، دیالوگ هایی که شخصیت های فیلم های کلاسیک نگفته اند و یا امکان نداشت که بگویند ، بر اساس خلاقیت و یا روحیه طنز دوستان نوشته می شود. ممکن است دیالوگ های پیشنهادی  طنز  و یا حتی جدی و مناسب تر از دیالوگ اصلی فیلم از کار در بیاید. لطفا هنگام نوشتن دیالوگ ، حتی الامکان از تصاویر مرتبط هم استفاده کنید تا تاپیک جذاب تر شود.

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند .
۱۳۸۸/۱۱/۱۰ عصر ۰۳:۳۷
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : seymour, Classic, dub-lover, رزا, سم اسپید, ممل آمریکایی, کاپیتان اسکای, زرد ابری, مگی گربه, dered, خانم لمپرت, سارا, ژان والژان, واتسون, ریچارد, ال سید, مموله
Classic آفلاین
صاحب کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۷
اعتبار: 47

تشکرها : 6825
( 6072 تشکر در 445 ارسال )
شماره ارسال: #2
RE:

رنو :  ریک ،  تو خوشه چند شدی ؟!

ریک :  خوشه  یک  ... !!

رنو :  چطور همچین چیزی ممکنه ؟!  تو  یک کافه بزرگ داری و هیچ زن و بچه ای هم نداری .

ریک : خب دیگه ، بهشون اطلاعات عوضی دادم !!

اینهمه کافه توی دنیا هست , اونوقت شما درست اومدین به کافه ی ما
۱۳۸۸/۱۱/۱۱ صبح ۱۲:۳۰
تشکر شده توسط : seymour, سروان رنو, Negar, اسکورپان شیردل, norman.bates, 1991, رزا, roolplack, سم اسپید, اسکارلت اُهارا, چارلز کین, بن توماس, چاپلین, ممل آمریکایی, کاپیتان اسکای, زرد ابری, مگی گربه, dered, خانم لمپرت, سارا, ژان والژان, جیمز باند, ریچارد, ال سید, مموله
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #3
RE: دیالوگ هایی که شخصیت های فیلم امکان نداشت بگن !

دون کارلئونه ( با صدای تو دماغی مارلون براندو ) : اگر پسرم در روز 22 بهمن طوریش بشه ، مثلا صاعقه اونو بزنه ، یا یه وانت ناشناس اونو زیر کنه ، من یکی از افراد این جلسه رو مسئول می دونم .

۱۳۸۸/۱۱/۲۱ عصر ۰۶:۵۰
تشکر شده توسط : Classic, اسکورپان شیردل, norman.bates, 1991, رزا, roolplack, دزیره, سم اسپید, اسکارلت اُهارا, چارلز کین, زرد ابری, کاپیتان اسکای, آماندا, مگی گربه, dered, خانم لمپرت, سارا, ژان والژان, واتسون, جیمز باند, ریچارد, ال سید, مموله
Negar آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱۱/۲۳
اعتبار: 6

تشکرها : 129
( 664 تشکر در 32 ارسال )
شماره ارسال: #4
RE:

مونولوگ درونی استیو مک کویین در زندان کوالالامپور! :

" - خدایا اینجا کجاس؟ مگه چیکار کردم که نصفه شبی از توی خونه م کشیدنم بیرون، آوردن لختم کردن؟ من فقط جورابام سبز بود ! "

۱۳۸۸/۱۲/۱ عصر ۰۵:۴۶
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : Classic, رزا, سم اسپید, آماندا, زرد ابری, مگی گربه, dered, خانم لمپرت, سارا, ژان والژان, ریچارد, ال سید
Classic آفلاین
صاحب کافه

شماره ارسال: #5

مسافرخانه بیتس با سالها سابقه درخشان در ارائه خدمات به مسافران محترم ، آمادگی خود را جهت پذیرایی از مسافران عزیـــز در تعطیلات نوروز اعلام می دارد.

- کلیه اتاق ها مجهز به سرویس بهداشتی و حمام می باشد

همچنین به دلیل خشک شدن دریاچه ، از پذیرفتن مسافرانی که دارای خودرو شخصی هستند معذوریم !

مدیر مسئول :  نورمن بیتز

۱۳۸۸/۱۲/۵ صبح ۱۲:۵۲
تشکر شده توسط : سروان رنو, Negar, اسکورپان شیردل, norman.bates, رزا, سم اسپید, چارلز کین, چاپلین, زرد ابری, مگی گربه, dered, خانم لمپرت, سارا, ژان والژان, واتسون, جیمز باند, ریچارد, ال سید, مموله
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #6

(۱۳۸۸/۱۲/۵ صبح ۱۲:۵۲)IranClassic نوشته شده:  

... با سالها سابقه درخشان ...

:!z564b

.

۱۳۸۸/۱۲/۵ عصر ۰۶:۰۸
تشکر شده توسط : رزا, اسکارلت اُهارا, ترومن بروینک, زرد ابری, مگی گربه, dered, ژان والژان, واتسون, مموله, ریچارد
Negar آفلاین
دوست قدیمی

( 664 تشکر در 32 ارسال )
شماره ارسال: #7

بوچ و ساندنس در آستانه ی ورود به دانشگاه "تک جنسیتی" !

- ساندنس بیا تا دیر نشده در ریم، جون تو بد جاییه !         

کورها به راه حل فکر می کنند، من بینا هستم.
گدار
۱۳۸۸/۱۲/۱۶ عصر ۱۰:۳۶
تشکر شده توسط : سروان رنو, dub-lover, Classic, اسکورپان شیردل, norman.bates, رزا, roolplack, سم اسپید, ممل آمریکایی, آماندا, زرد ابری, dered, خانم لمپرت, سارا, ژان والژان, واتسون, ریچارد, ال سید, مموله
Negar آفلاین
دوست قدیمی

( 664 تشکر در 32 ارسال )
شماره ارسال: #8

داستین هافمن در فیلم "توتسی":

- صد بار بهت گفتم به من نگو مادر!

پانویس: این فیلم جزو آثار کلاسیک نیست. ولی دلم نیومد فاکتور بگیرمش. دیگه دوستان ببخشند.

کورها به راه حل فکر می کنند، من بینا هستم.
گدار
۱۳۸۸/۱۲/۱۷ عصر ۱۲:۰۸
تشکر شده توسط : سروان رنو, Classic, رائول والش, اسکورپان شیردل, رزا, سم اسپید, اسکارلت اُهارا, ممل آمریکایی, زرد ابری, مگی گربه, dered, خانم لمپرت, سارا, ژان والژان, ریچارد, مموله
Classic آفلاین
صاحب کافه

شماره ارسال: #9
RE:

دولین :  عزیزم ، کارت سوخت رو  آوردی ؟!

آلیشیا:  نترس ، پول دارم ،  بنزین آزاد می زنیم !

۱۳۸۸/۱۲/۲۰ صبح ۱۲:۴۸
تشکر شده توسط : Negar, سروان رنو, بانو, موسيو وردو, رائول والش, اسکورپان شیردل, norman.bates, john doe, 1991, رزا, Green, سم اسپید, اسکارلت اُهارا, چارلز کین, آماندا, زرد ابری, مگی گربه, dered, خانم لمپرت, سارا, ژان والژان, واتسون, جیمز باند, ریچارد, ال سید, مموله
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #10

در آستانه آغاز طرح برخورد با مزاحمین نوامیس مردم ، بوگی با سالها سابقه درخشان در حمایت از بانوان ،  آمادگی خود را جهت حراست از خواهران عزیز اعلام کرد.

"  تلفن از شما - اسکورت از ما

لطفا جهت مشاهده نمونه کار به فیلم های خواب ابدی - کی لارگو و شاهین مالت مراجعه شود.

آژانس کاراگاهی سام اسپید و شرکاء  "

۱۳۸۹/۳/۳ عصر ۱۱:۰۳
تشکر شده توسط : Savezva, رائول والش, Classic, اسکورپان شیردل, norman.bates, نرمن, سم اسپید, 1991, رزا, Green, چارلز کین, چاپلین, کاپیتان اسکای, زرد ابری, مگی گربه, توکا, dered, خانم لمپرت, سارا, ژان والژان, واتسون, جیمز باند, ریچارد, ال سید, مموله
Classic آفلاین
صاحب کافه

شماره ارسال: #11
RE:

... بدون تیغ صورت تراشی  Fusion  ، بوسه ای در کار نخواهد بود .. !

( یک تبلیغ هنرمندانه )

۱۳۸۹/۹/۱۷ عصر ۱۱:۵۷
تشکر شده توسط : اسکورپان شیردل, دلشدگان, رزا, Green, roolplack, سروان رنو, بانو, سم اسپید, چارلز کین, ترومن بروینک, بن توماس, زرد ابری, مگی گربه, توکا, dered, خانم لمپرت, ژان والژان, واتسون, ریچارد, ال سید, مموله
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #12

هدفمند شدن یارانه ها در هالیوود 

طبق آخرین اخبار موثق  ، شتر هدفمند کردن یارانه ای بالاخره به هالیوود هم رسید و  طرح هدفمند کردن یارانه ها از امروز در این شهر به مرحله اجرا در آمد. بنا بر آخرین گزارش ها ، با شروع این طرح ، بسیار از بازیگران بدلیل گران شدن بنزین مجبور شدند که امروز  با دوچرخه به استودیو های فیلمبرداری بروند. خبرنگار ارسالی کافه کلاسیک توانسته است چند گزارش تصویری ویژه در این مورد برای ما ارسال نماید:

بوگارت و همسرش باکال امروز با دوچرخه سر کار رفتند

گلارک گیبل امروز با دوچرخه درب و داغان دوران بچگی اش به استودیو رفت.

اینگرید برگمن هم که دوچرخه اش را با خودش از سوئد به آمریکا آورده بود بالاخره امروز سوار آن شد.

شان کانری که دست به فرمانش زیاد خوب نیست امروز در خیابان به طور ناشیانه ای دوچرخه می راند .

آدری هپبورن هم امروز شاد و شنگول سوار بر دوچرخه اش دیده شد که تک چرخ می زد !

مرلین مونرو هم امروز دوچرخه و عینک آرتور میلر رو برداشته و داره میره سر فیلمبرداری.

حتی آلفرد هیچکاک  هم ایضا"

و اما بشنوید از جیمز استیوارت مهربان که چون دید گریس کلی دوچرخه ندارد ، او را بر ترک دوچرخه اش به مقصد رسانید.

در همین حال دزد دوچرخه ضمن استقبال از این اقدام خردمندانه , بقیه را به پیروی از این کار فرا خواند.

۱۳۸۹/۱۰/۱۲ صبح ۱۲:۱۵
تشکر شده توسط : دزیره, رزا, اسکورپان شیردل, پایک بیشاپ, john doe, دن ویتو کورلئونه, جورج بیلی, بانو, بهزاد ستوده, دلشدگان, Classic, roolplack, الیور, سم اسپید, واترلو, اسکارلت اُهارا, چارلز کین, ترومن بروینک, زرد ابری, مگی گربه, dered, ژان والژان, واتسون, ریچارد, ال سید, مموله
بهزاد ستوده آفلاین
متولد اصفهان

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۶/۶
اعتبار: 39

تشکرها : 2215
( 5890 تشکر در 536 ارسال )
شماره ارسال: #13

bogart bike

این هم عکس جدید بوگی سوار بر دوچرخه که از خیابان چهارباغ اصفهان برداشته شده است

هر جا سخن از دوبله است نام "بهزاد ستوده "میدرخشد
۱۳۸۹/۱۰/۱۲ عصر ۱۱:۱۴
تشکر شده توسط : دزیره, رزا, اسکارلت اُهارا, کاپیتان اسکای, زرد ابری, مگی گربه, dered, ژان والژان, واتسون, ریچارد, ال سید, مموله
دزیره آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۸/۴
اعتبار: 33

تشکرها : 3112
( 2462 تشکر در 98 ارسال )
شماره ارسال: #14

تا پشیمان نشده اند ،بریم یارانه های نقدی مون از بانک بگیریم!

] استعداد بزرگ بدون اراده بزرگ وجود ندارد . بالزاک
۱۳۸۹/۱۱/۴ عصر ۰۴:۵۰
تشکر شده توسط : دن ویتو کورلئونه, اسکورپان شیردل, هری لایم, الیور, سم اسپید, رزا, اسکارلت اُهارا, ممل آمریکایی, سروان رنو, زرد ابری, مگی گربه, dered, سارا, ژان والژان, واتسون, ریچارد, ال سید, مموله
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #15

هالیوود همچنان در تب و تاب هدفمند شدن رایانه ها ...

برت لنکستر به گری کوپر :  گری جون بدبخت شدیم. مشروب فروشی های های هالیوود اعتصاب کردن .

۱۳۸۹/۱۱/۴ عصر ۱۱:۱۱
تشکر شده توسط : اسکورپان شیردل, دزیره, Classic, سم اسپید, رزا, زرد ابری, مگی گربه, dered, ژان والژان, واتسون, ریچارد, ال سید, مموله
دزیره آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۸/۴
اعتبار: 33

تشکرها : 3112
( 2462 تشکر در 98 ارسال )
شماره ارسال: #16
RE: شوخی با بزرگان سینمای کلاسیک

جرج کیوکر به ادری هیپبورن: ادری جان دست از این قرص های لاغری دکتر مظاهری بردار.کم کم داری محو میشی!

فایل های ضمیمه بند انگشتی

] استعداد بزرگ بدون اراده بزرگ وجود ندارد . بالزاک
۱۳۸۹/۱۱/۷ عصر ۰۱:۴۹
تشکر شده توسط : الیور, دن ویتو کورلئونه, سم اسپید, رزا, اسکورپان شیردل, california, ممل آمریکایی, کاپیتان اسکای, سروان رنو, زرد ابری, مگی گربه, dered, خانم لمپرت, ژان والژان, ریچارد, ال سید
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #17

برای اینکه کمی شما رو از گرونی و نرخ دلار و سایر بدبختی های زندگی دور کنیم بد ندیدیم درباره این موضوعات روزمره با دوستان خودمان در سینمای خاطره انگیز کلاسیک شوخی کنیم. شما هم اگر خواستید با بقیه شون شوخی کنید ادامه بدید.

.

از راست : کلارک گیبل - ویوین لی - ویکتور فلمینگ - دیوید سلزنیک

سلزنیک به گیبل :  این ویکتور چش شده ؟

گیبل : هیچی . همه دار و ندارش بر باد رفته !  همه دلارهاش رو تبدیل به ریال کرده بود و حالا به خاک سیاه نشسته !

کاپولا به براندو :  ببین عزیزم . درسته که نرخ اجناس هر روز بالاتر میره , اما ما که نمی تونیم هر روز دستمزد تو رو بالا و بالاتر ببریم. تاره توی فیلمنامه ی من چیزی در مورد قیمت پنیر  نبوده !

جیمز کامرون به شوارتزنگر :  ببین آرنولد ، درسته که دستمزد ات کمه اما نگران نباش . دولت قول داده تورم رو پایین بیاره .... اِه ... چرا می خندی. جدی می گم ! ... نخند !

.

کافه کلاسیک

۱۳۹۱/۶/۱۷ صبح ۱۰:۲۵
تشکر شده توسط : شرلوك, بانو, اسکارلت اُهارا, کاپیتان اسکای, ژان والژان, دزیره, Classic, حمید هامون, مگی گربه, اکتورز, زرد ابری, Papillon, رزا, پرشیا, سی.سی. باکستر, dered, سارا, آقای همساده, خانم لمپرت, واتسون, BATMAN, Princess Anne, اشپیلمن, ال سید, مموله, ریچارد
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #18

هاردی به لورل : صد بار بهت گفتم فقط دلار بخر . باز رفتی ریال خریدی . این هم نتیجه اش . 

۱۳۹۱/۹/۱۹ عصر ۱۱:۴۴
تشکر شده توسط : بانو, مگی گربه, اسکارلت اُهارا, اکتورز, ژان والژان, کاپیتان اسکای, حمید هامون, Classic, زرد ابری, Papillon, رزا, سی.سی. باکستر, dered, سارا, آقای همساده, خانم لمپرت, واتسون, جیمز باند, اشپیلمن, ال سید, ریچارد
پرشیا آفلاین
مترجم کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۹/۱۶
اعتبار: 24

تشکرها : 4498
( 2786 تشکر در 76 ارسال )
شماره ارسال: #19

سلام 

هرچی توی موضوعات کافه گشتم دیدم این تاپیک از همه به مطلب من نزدیک تره. اگه خیلی هم مرتبط به نظر نرسید, بذاریدش به حساب یه آگهی بازرگانی؛ درست به بی رحمی آگهی های تلویزیون که وسط فیلمی از اینگمار برگمن, تبلیغ پفک موتوری و پوشک چیک چیک مای بی بی روی آنتن می ره.

هیزم شکنی مشغول قطع کردن یه شاخه درخت بالای رودخونه بود، تبرش افتاد تو رودخونه . 

وقتی در حال گریه کردن بود، یه فرشته اومد و ازش پرسید: چرا گریه می کنی؟

هیزم شکن گفت: تبرم توی رودخونه افتاده.

فرشته رفت و با یه تبر طلایی برگشت و از هیزم شکن پرسید:"آیا این تبر توست؟"
هیزم شکن جواب داد: "نه"
فرشته دوباره به زیر آب رفت و این بار با یه تبر نقره ای برگشت و پرسید: آیا این تبر توست؟
دوباره، هیزم شکن جواب داد: "نه".
فرشته باز هم به زیر آب رفت و این بار با یه تبر آهنی برگشت و پرسید: آیا این تبر توست؟
جواب داد: آره.
فرشته از صداقت مرد خوشحال شد و هر سه تبر را به اوداد و هیزم شکن خوشحال روانه خونه شد.
روزی دیگر هیزم شکن وقتی داشت با زنش کنار رودخونه راه می رفت زنش افتاد توی همان رودخانه. هیزم شکن داشت گریه می کرد که فرشته باز هم اومد و پرسید که چرا گریه می کنی؟ اوه فرشته، زنم افتاده توی آب.
فرشته رفت زیر آب و با جنیفر لوپز برگشت و پرسید: زنت اینه؟ هیزم شکن داد زد: آره! 
فرشته عصبانی شد. " تو تقلب کردی، این نامردیه "
هیزم شکن جواب داد : اوه، فرشته من منو ببخش. سوء تفاهم شده. می دونی، اگه به جنیفر لوپز "نه" می گفتم تو می رفتی و با کاترین زتاجونز می اومدی.و باز هم اگه به کاترین زتاجونز "نه" میگفتم، تو می رفتی و با زن خودم می اومدی و من هم می گفتم آره. اونوقت تو هر سه تا رو به من می دادی. اما فرشته، من یه آدم فقیرم و توانایی نگهداری سه تا زن رو ندارم، و به همین دلیل بود که این بار گفتم آره.

نکته اخلاقی:
هر وقت مردی دروغ میگه به خاطر یه دلیل شرافتمندانه و مفیده

بزرگ ترین مصیبت برای یک انسان این است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن

ژان دو لا برویر, فیلسوف فرانسوی قرن 17
۱۳۹۱/۹/۲۰ صبح ۰۸:۱۴
تشکر شده توسط : حمید هامون, بانو, Classic, زرد ابری, اسکارلت اُهارا, Papillon, مگی گربه, ژان والژان, dered, خانم لمپرت, آقای همساده, Memento, rahgozar_bineshan, کاپیتان اسکای, اشپیلمن, ال سید, ریچارد, مموله
بانو آفلاین
مدیر داخلی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۵/۳۱
اعتبار: 63

تشکرها : 7909
( 3540 تشکر در 125 ارسال )
شماره ارسال: #20

جامعه اعیان (۱۹۵۶) - High Society
«لوئیس آمسترانگ» در حال یاد دادن ترومپت به «گریس کلی» سر صحنه فیلم جامعه اعیان.

لوئیس آرمسترانگ به گریس کلی: ببین حواست باشه، این یه دکمه اش لقه، یه کم چسب دوقلو ریختم بغلش که موقع فیلمبرداری نیفته، حواست باشه دستت رو این یکی نیاد ها؟!

مریم هروی
۱۳۹۱/۹/۲۰ عصر ۰۵:۲۴
تشکر شده توسط : حمید هامون, Classic, زرد ابری, پرشیا, سروان رنو, اسکارلت اُهارا, Papillon, مگی گربه, رزا, دزیره, ژان والژان, کنتس پابرهنه, dered, خانم لمپرت, سارا, آقای همساده, اشپیلمن, ریچارد, مموله
ارسال پاسخ