[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> خوش آمدی .... پرونده حل نشده که زیاد داریم ... اولی معمای مرگ بروسلی ... [تصویر: 112.gif]
» <Thin_Man> درود بر سروان رنو گرامی. سپاس جهت صدور کارت تردد. پرونده کلاسیک حل نشده چی داری ؟
» <منصور> برنامه جادوی صدا (سری دوم) از هفتم تیر از شبکه 3 روی آنتن خواهد رفت
» <منصور> دیشب و پریشب در سینما و دوبله شاهد گفتگو با سیدابوالحسن تهامی نژاد بودیم که گفتگوی خوبی بود
» <سروان رنو> دوبلور پیشکسوت " ناصر ممدوح" امشب مهمان برنامه دورهمی "مهران مدیری " خواهد بود.
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 17 رای - 4.41 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کـارتون های ماندگار و خاطره انگیز کودکی
نویسنده پیام
شارینگهام آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۶/۱۵
اعتبار: 6

تشکرها : 1480
( 395 تشکر در 54 ارسال )
شماره ارسال: #1001
Video RE: کـارتون های ماندگار و خاطره انگیز کودکی

سلام

این کارتون را تقدیم می کنم به جناب Kurt Steiner به خاطر زحمات زیادی که در این قسمت کشیده اند.

کارتون کوتاهی که من برای اولین بار در برنامه ی آن روی سکه با اجرای استاد اکبر عالمی در دهه شصت دیدم.

انیمیشن مرد و مرغ

البته این اسمی است که من برایش انتخاب کردم .چون تیتراژی از آن ندیدم.

مطمئنم که دوست کارشناس ما  Kurt Steiner بهتر از بنده می تواند اصالت کارتون را  شناسایی کند.

نکته ی جالب این انیمیشن اینجاست که  وقتی  یک بار در برنامه ی کودک  خودمان پخش کردند، یک جای بامزه اش را سانسور کردند که نمکش را به طور کل از بین برد !:ccco

ولی خوشبختانه بعداز سی سال به وصال آن رسیدم و از ته دل خندیدم.khande

شما هم ببینید و لذت ببرید.

http://s8.picofile.com/file/8298136942/M...h.mp4.html

این لینک که مربوط به قسمت 10 برنامه ی آن روی سکه می باشد، همین کارتون فوق و چند انیمیشین کمیاب دیگر را در دل خود جای داده است و همین طور قسمت های 8 و 9 و 11

http://nostalgiktv.org/%D9%81%DB%8C%D9%8...44.html/10

تندرست و شاداب باشید.

اونی که گفته "زندگی خالی از لذت و خوشحالی نیست."دروغ نگفته!
۱۳۹۶/۳/۲۸ عصر ۰۴:۲۶
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : ال سید, دون دیه‌گو دلاوگا, پرنسس آنا, مراد بیگ, BATMAN, زرد ابری
ارسال پاسخ