[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 5 رای - 3.6 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هامفری بوگارت - Humphrey Bogart
نویسنده پیام
Jacques Clouseau آفلاین
بازرس کلوزو

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۶/۱۴
اعتبار: 10

تشکرها : 440
( 1045 تشکر در 49 ارسال )
شماره ارسال: #41
RE: هامفری بوگارت - Humphrey Bogart

مجله لایف از زیر مجموعه های تایم به مناسبت هفتادمین سالگرد ازدواج همفری بوگارت و لورن باکال، 8 عکس زیبا از اون مراسم رو که در 21 می سال 1945 برگزار شد منتشر کرده که من در اینجا 3 تا رو انتخاب کردم و پیشکش میکنم

من به همه مظنونم و در عین حال به هیچکس مظنون نیستم
۱۳۹۴/۳/۱ عصر ۰۴:۳۸
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : ژان والژان, برو بیکر, حمید هامون, Princess Anne, BATMAN, نایب تیمور خان, Classic, زاپاتا, خانم لمپرت, سروان رنو, پرشیا, سناتور, زینال بندری, جیمز باند, زرد ابری, اکتورز
زاپاتا آفلاین
amir_e_delaram (زاپاتای سابق)
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۸/۲۲
اعتبار: 58

تشکرها : 2102
( 9997 تشکر در 329 ارسال )
شماره ارسال: #42

وقتی دوستان عکسهای مربوط به سینمای کلاسیک رو قرار میدن واقعا حسرت فراوان می خورم .اهمیتی که سینمای دیگر کشورها به نگهداری فیلمها ،عکسها و اسناد فیلمهای کلاسیک خود می دهند در ایران وجود ندارد. امروزه مثلا فیلمی از دهه 40 میلادی را که نگاه می کنیم واقعا تصاویر شفاف و صداهای شارپ اکتورها ، بیننده را به وجد می آورد. بنیادهای غیر انتفاعی ، خصوصی و دولتی متعددی برای حفظ میراث تصویری آنها سالهاست که فعالیت می کنند. اما متاسفانه در ایران یک فیلمخانه ملی وجود دارد که با چنگ و دندان و بدون بودجه کافی سعی می کندحداقل آثار دو دهه پیش را از گزند آسیبهای فیزیکی و شیمیایی حفظ کند. توجه کنید دو دهه پیش! الان اگر توانستید نسخه با کیفیت فیلمهایی مانند پری و سارا را پیدا کنید از طرف کارگردانش جایزه می گیرید!فیلمهای دهه های پیشین فعلا بماند.

ماهنامه فیلم برای ویژه نامه دو فیلم گنج قارون و خشت و آینه بعلت در دسترس نبودن عکسهای فیلم  بالاجبار از روی نسخه فیلم عکس برداری کرده است ! خوشبختانه نسخه ای از این دو فیلم توسط فیلمخانه ملی ایران مرمت شده است . فیلمهای دهه های قبل فارغ از کیفیت ساختاری ،بعنوان میراث تصویری ما محسوب می شوند اما متاسفانه بغیر از تعداد محدودی ،نسخه های با کیفیتی از دیگر فیلمها وجود ندارد.اخیرا فیلم عقابها که پر فروشترین فیلم تاریخ سینمای ایران محسوب می شود ترمیم شده  و امیدواریم بدون نگاه منتقدانه ،فیلمهای دیگر سینمای ایران نیز مرمت شوند و برای نسلهای آینده بیادگار بمانند.

این عکس از روی نسخه فیلم کپی شده است.

۱۳۹۴/۳/۲ عصر ۰۳:۵۷
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : پرشیا, برو بیکر, BATMAN, Jacques Clouseau, اتان ادواردز, هایدی, دکــس, Princess Anne, Kurt Steiner, Classic, حمید هامون, سروان رنو, جیمز باند, زرد ابری, مارک واتنی, اکتورز
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۶
اعتبار: 84

تشکرها : 11432
( 18965 تشکر در 1592 ارسال )
شماره ارسال: #43

چشمان آن زن بسیار زیبا بود

دیشب کتاب خاطرات اردشیر زاهدی را می خواندم.

او یکی از بازیگران مهم عصر پهلوی و از دوستان نزدیک  محمدرضا شاه بوده است. پدرش همان فاضل الله زاهدی معروف است که کودتای 28 مرداد و سرنگونی مصدق را انجام داد. نکته جالبی که در میان خاطراتش به چشم می خورد دوستی او با همفری بوگارت بود. البته زاهدی دورانی که سفیر ایران در آمریکا بود با بیشتر هنرپیشه های معروف هالیوود دوست بود و عامل دعوت بسیاری مانند الیزابت تیلور و ... به ایران او بوده است.

چگونگی آشنایی او با بوگارت در خاطراتش اینگونه آمده است: ضیافتی در لس آنجلس ترتیب داده شده بود و بسیاری از ستاره های هالیوود هم دعوت بودند. در گوشه ای چشم ام به همفری بوگارت بازیگر مشهور افتاد که که با زنی زیبا (همسرش لورن باکال)در حال رقص بود.  جلو  رفتم و ضمن خوش آمدگویی گفتم که پدرم شما را از میان همه بازیگران مرد بیشتر دوست دارد.  تشکر کرد و گفت  آیا مایلید با یک زن بسیار زیبا برقصید و به همسرش باکال اشاره کرد.

زاهدی هم می گوید "با کمال میل" و با باکال می رقصد. او همچنین نوشته : چشمان آن زن بسیار زیبا بود !

فایل های ضمیمه بند انگشتی

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند .
۱۳۹۵/۸/۹ عصر ۱۱:۳۴
تشکر شده توسط : جیمز باند, سناتور, Classic, ال سید, BATMAN, آمادئوس, اسکورپان شیردل, خانم لمپرت, Savezva, زرد ابری, کلانتر چانس, مورفیوس, مارک واتنی, کوئیک, اکتورز
khavari آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۴۰۲/۱/۱۲
اعتبار: 3

تشکرها : 4
( 63 تشکر در 7 ارسال )
شماره ارسال: #44

گنج های سیرامادرا !!!! نقش دزد بدمن خبیث /  جای دیگری همفری بوگارت اینطوری بود ؟

مهم نیست چی از دست میدهیم .... این مهمه که باهاش چی می سازیم !!!
۱۴۰۲/۵/۲ عصر ۰۸:۳۹
تشکر شده توسط : مارک واتنی, کوئیک, زرد ابری
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۶
اعتبار: 84

تشکرها : 11432
( 18965 تشکر در 1592 ارسال )
شماره ارسال: #45

(۱۴۰۲/۵/۲ عصر ۰۸:۳۹)khavari نوشته شده:  

گنج های سیرامادرا !!!! نقش دزد بدمن خبیث /  جای دیگری همفری بوگارت اینطوری بود ؟

آره.

معمولا در فیلم های اول اش نقش گانگسترهای منفی رو بازی می کرد.

بعد از شاهین مالت و مخصوصا کازابلانکا بوگی تبدیل به شخصیت مثبت شد به استثنای همین گنج های سیه را مادره.

هامفری بوگارت لورن باکال

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند .
۱۴۰۲/۵/۳ صبح ۰۹:۲۲
تشکر شده توسط : khavari, مارک واتنی, پیرمرد, Classic, کوئیک, آرلینگتون, زرد ابری
soheil آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۵/۲۰
اعتبار: 32

تشکرها : 1030
( 2834 تشکر در 400 ارسال )
شماره ارسال: #46

(۱۴۰۲/۵/۲ عصر ۰۸:۳۹)khavari نوشته شده:  

بله همفری بوگارت در بسیاری از فیلمهای اولیه اش نقش منفی رو در مقابل ستارگان فیلمهای نوار و گانگستری مثل: جیمز کاگنی، جرج رافت و ... بازی کرده است.

۱۴۰۲/۵/۳ عصر ۰۱:۲۷
تشکر شده توسط : مارک واتنی, Classic, کوئیک, سروان رنو, آرلینگتون, زرد ابری
ارسال پاسخ