[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 6 رای - 3.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پل نیومن - جوان خودمانی
نویسنده پیام
جو گیلیس آفلاین
فیلمنامه نویس

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۴/۱۷
اعتبار: 24

تشکرها : 726
( 1279 تشکر در 68 ارسال )
شماره ارسال: #21
RE: پل نیومن - جوان خودمانی

http://cafeclassic4.ir/imgup/3042/1385472619_3042_6fab57ff31.jpg

روی قبر پل نیومن : «اینجا پل نیومن خوابیده است. وقتی جان می داد، جشمانش آبی نبود و قهوه ای شده بود.»

من بزرگم... این فیلم ها هستند که کوچک می شوند
۱۳۹۲/۹/۵ عصر ۰۵:۰۱
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : پرشیا, خانم لمپرت, بانو, terme, سی.سی. باکستر, اکتورز, نیومن, برو بیکر, Achilles, BATMAN, مگی گربه, اسکارلت اُهارا, پیرمرد, زرد ابری, brnudi, Kathy Day, ایرج, rahgozar_bineshan, لو هارپر, Memento, ایـده آلـیـسـت
خانم لمپرت آفلاین
مدیر بازنشسته

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۵/۳
اعتبار: 61

تشکرها : 7981
( 8500 تشکر در 282 ارسال )
شماره ارسال: #22
...

در مسلخ عشق جز نکو را نکشند ... روبه صفتان زشت خو را نکشند
۱۳۹۳/۱۱/۶ عصر ۰۸:۰۷
تشکر شده توسط : هانا اشمیت, برو بیکر, soheil, BATMAN, اسکورپان شیردل, پیرمرد, زینال بندری, کنتس پابرهنه, زرد ابری, بلوندی غریبه, سناتور, Kathy Day, بولیت, پرشیا, بانو, مگی گربه, ایرج, rahgozar_bineshan, Classic, محمد, سروان رنو, نازگل, لو هارپر, جیمز باند, Memento, ایـده آلـیـسـت, Princess Anne, واتسون, بوچ کسیدی
BATMAN آفلاین
Nightmare
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۳/۵
اعتبار: 81

تشکرها : 10474
( 12693 تشکر در 564 ارسال )
شماره ارسال: #23

PAUL NEWMAN

Butch Cassidy And Sundance Kid 1969

پل نیومن، رابرت ردفورد در بوچ کسیدی و ساندنس کید

بازی زیبا و درخشان این دو هنرمند کلاسیک تا ابد در خاطر علاقمندان سینما به یادگار خواهد ماند

بوچ کسیدی و ساندنس کید

! I'M BATMAN I'M VENGEANCE
۱۳۹۳/۱۱/۷ عصر ۰۶:۴۳
تشکر شده توسط : پیرمرد, بلوندی غریبه, واشیزو, نیومن, کنتس پابرهنه, برو بیکر, هانا اشمیت, بانو, زینال بندری, خانم لمپرت, مگی گربه, ایرج, اسکورپان شیردل, اکتورز, زرد ابری, rahgozar_bineshan, Kathy Day, لو هارپر, Memento, حمید هامون, جروشا, ایـده آلـیـسـت, سروان رنو, Princess Anne, واتسون, بوچ کسیدی
بانو الیزا آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۷/۷
اعتبار: 19

تشکرها : 826
( 1106 تشکر در 93 ارسال )
شماره ارسال: #24

(۱۳۸۸/۱۲/۹ عصر ۰۹:۳۰)رامین_جلیلوند نوشته شده:  

دو هنرپیشه هالیوودی را همیشه قابل بازی هر نقشی با استادی کامل می دانسته ام یکی نیومن و یکی آنتونی کویین.

به شدت با حرف شما هم در مورد پل نیومن و هم آنتونی کوئین موافقم.

من یک اعتقادی دارم راجع به سه بازیگر:

1. اولی که زیباست ولی بازیگر نیست: آلن دلون

2.  دومی که زیبا نیست ولی بازیگر به تمام معناست: آنتونی کوئین:heart:

3. سومی هم زیباست و هم بازیگره : پل نیومن :heart:

اینقدر استعداد و شور و علاقه به بازیگری داشت که به جرات میتونم بگم (بر خلاف آلن دلون ) حتی اگر این چهره زیبا رو هم نداشت باز هم همین جایگاه رو در سینما به خودش اختصاص می داد.

12

.

هرگز فالگیر نبودم
فقط خواستم دستت را بگیرم
۱۳۹۴/۱۲/۶ صبح ۱۱:۳۰
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : لو هارپر, جیمز باند, نیومن, آمادئوس, Memento, حمید هامون, جروشا, واتسون, بوچ کسیدی, پرنسس آنا
جروشا آفلاین
جودی آبوت

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۱۱/۱۷
اعتبار: 26

تشکرها : 1821
( 1582 تشکر در 64 ارسال )
شماره ارسال: #25

ده نکته خواندنی از زندگی پل نیومن

و اما پس از خوندن مطالب جامع و زیبای اساتید در این تاپیک قشنگ میرسیم به ده واقعیت خوندنی و مختصر مفید درباره اسطوره چشم آبی سینمای کلاسیک که از سایت جالب «ده نکته - درباره» ترجمه کردم. البته نکات مصور نبود برای همین تو گوگل چرخیدم و تا جایی که میشد عکسهای مناسب هر نکته رو براتون جاگذاری کردم. امیدوارم همونطور که از اسطوره چشم آبی خوشتون میاد از نکات مربوطه هم خوشتون بیاد:

.

1- در سال 1995 پل نیومن در مجله امپایر در رده بندی صد ستاره مرد جذاب کل دوران، نفر دوازدهم شد.

چشمان نافذ آبی اون قلب خانوما رو سوراخ میکرد :)

.

2- در حرکتی اعتراضی به سبک پوشش مجلسی مردان، در جشن تولد 75 سالگیش تاکسیدوی خودشو آتش زد!

3- پل نیومن در پنجاه سالگی خط محصولات غذایی خودش رو با نام  “Newman’s Own” راه اندازی کرد 

که سس سالادش بسیار محبوبیت پیدا کرد و در رستورانهای مشهور بیشتر کشورها استفاده میشد.

.

4- قبل از هنرپیشه شدن پل نیومن جوان در فروشگاه لوازم ورزشی  خانواده اش مشغول کار بود.

5- خالق مجموعه کمیک فانوس سبز Green Lantern از تصویر نیومن برای ابرقهرمانش الهام گرفت.

.

6- در جریان رسوایی واترگیت نام پل نیومن هم در« لیست دشمنان» یا «فهرست مخالفان» رییس جمهور نیکسون به چشم می خورد.

این لیست خیلی مشهور شده بود و مورد استقبال عامه مردم و ستارگان قرار گرفته بود.

.

7- در اوایل دوران بازیگریش خیلی از مردم اون رو بجای مارلون براندو اشتباه میگرفتند!

او یک بار افشا کرد که حدود 500 تا عکس براندو رو برای هواداراش امضا کرده!

.

8- در سال 1986 پل نیومن برای فیلم رنگ پول برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول شد.

فیلمی که وزنه سنگین سینما یعنی مارتین اسکورسیزی کارگردانیش کرده بود.

.

9- برای بازی در نقش کویینت در فیلم آرواره ها در سال 1975 انتخاب اول بود، ولی نپذیرفت و نقش به رابرت شاو سپرده شد.

10- پل نیومن پس از مدتها مبارزه با بیماری مهلک سرطان ریه، سـرانجام در 26 نوامبر سال 2008 در ایالت کانکتیکات جان سپرد. روحش شاد

برای من تنها چیزهایی جالبند که به قلب مربوط می‌شوند. «آدری هیبورن»
۱۳۹۴/۱۲/۱۳ صبح ۱۲:۱۹
تشکر شده توسط : هانا اشمیت, آلبرت کمپیون, ایـده آلـیـسـت, Memento, نیومن, جیمز باند, سروان رنو, حمید هامون, اسکورپان شیردل, آمادئوس, BATMAN, Princess Anne, پیر چنگی, واتسون, لو هارپر, کنتس پابرهنه, بانو الیزا, L.B.Jefferies, بوچ کسیدی, پرنسس آنا
ارسال پاسخ