[-]
جعبه پيام
» <مارک واتنی> آدمیرال گرامی سپاس
» <آدمیرال گلوبال> ممنون از مارک واتنی بابت کارتون های اخیر...
» <مارک واتنی> رابرت عزیز ارادتمندم
» <رابرت> تشکر از اظهار محبت شارینگهام عزیز و سپاس از مارک واتنی به خاطر مجموعه "پروفسور بالتازار"
» <رابرت> آلبرت کمپیون عزیز، متأسفانه مشکل عدم رعایت پاکیزگی و حقوق شهروندی در مناطق شمالی کشور به خاطر حضور بعضی گردشگران بی‌فرهنگ، مضاعف می‌شود!
» <شارینگهام> برگی زرین در کارنامه ی رابرت عزیز
» <مارک واتنی> کارتون به یاد ماندنی "پروفسور بالتازار" دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...8#pid45508
» <آلبرت کمپیون> جناب رابرت، مطلب "نوروز خود را چگونه گذراندم؟" خیلی حق بود. شما تنها نیستید برادر، ما هم تقریباً همین مشکلات رو داریم.
» <رابرت> به یاد مرحوم قاسم افشار در "خاطرات سودا زده من" https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...4#pid45504
» <شارینگهام> مستند «سرانجام رعفت» هم اکنون از شبکه ی مستند
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 10 رای - 4.3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کدام دوبلور برای کدام بازیگر ؟
نویسنده پیام
لوک مک گرگور آفلاین
جوینده َطلا

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۶/۳۱
اعتبار: 24

تشکرها : 1012
( 1642 تشکر در 208 ارسال )
شماره ارسال: #636
RE: کدام دوبلور برای کدام بازیگر ؟

سلام دوستان

می گم دقت کردید با وجود اینکه اندی گارسیا هم از نظر قیافه و هم از نظر حالت چهره و رفتار سردش بی شباهت به الپاچینو نیست اما شاید تا به حال به ذهن کسی نرسیده باشه که از خسرو خسروشاهی برای دوبله این بازیگر استفاده کنه! شاید به دلیل اینکه از همان دوران جوانی در دو فیلم تسخیر ناپذیران و پدر خوانده سه بازی کرد و با توجه به اینکه خسروشاهی نقش اول گوی اون فیلم‌ها بود دیگه کسی به ذهنش نرسید که این دوبلور می تونه دوبلور ثابت گارسیا هم باشه.

اندی گارسیا معمولا در فیلم هاش خشک و بدون احساس است اما تمام دوبلورهایی که تا به امروز جاش حرف زدند با صداشون احساساتی مانند شادی، هیجان و غیره رو منتقل کردند که در بازیگری خود گارسیا وجود نداره. به نظرم خسروشاهی می تونست اون جدیت و یکنواختی این بازیگر رو بهتر منتقل کنه. درست همون کاری که با الپاچینو کرد.البته منظورم بیشتر نقش‌های دوران جوانیشه که جدیت خاصی توشون بود و گرنه با بالا رفتن سن وی و همچنین بازی در نقشهایی که جدیت کمتری داشتند دیگه دوبلور ثابتش باقی نموند و کسان دیگری راهش را ادامه دادند.

خلاصه فکر می کنم جدیت بیشتر کاراکترهای اندی صدای خسروشاهی را طلب می کند. تا دیدگاه دوستان چه باشد.

من به شانس اعتقاد ندارم. به خودم اعتقاد دارم!
۱۳۹۶/۱۱/۶ صبح ۰۱:۰۹
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : پرنسس آنا, آدری لاووا, لو هارپر, دیوید نودلز, ال سید, باربوسا
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
دوبلورهای دانیل اوتوی - دکــس - ۱۳۹۴/۵/۳۰, عصر ۰۸:۲۰
RE: کدام دوبلور برای کدام بازیگر ؟ - لوک مک گرگور - ۱۳۹۶/۱۱/۶ صبح ۰۱:۰۹